Screen Recorder for Google Chrome 3.0.0 add-on

Screen Recorder for Google Chrome

Screen Recorder for Google Chrome™ to prosty i łatwy w użyciu rejestrator ekranu, który można używać do nagrywania filmów z gier, tworzenia samouczków i nie tylko.
Użyj tego bezpłatnego oprogramowania do nagrywania ekranu, aby nagrywać wideo i nagrania ekranu bezpośrednio z przeglądarki Chrome i udostępniać te nagrania wideo znajomym lub współpracownikom.

Obsługuje zapisywanie pliku wyników na Dysku Google.

Niektóre typowe zastosowania oprogramowania Screen Recorder for Google Chrome obejmują:
  • Tworzenie poradników i recenzji gier wideo.
  • Tworzenie filmów szkoleniowych dla pracowników.
  • Pochwal się nowymi aplikacjami i programami, które tworzysz.
  • Możesz go używać do celów biznesowych, takich jak nagrywanie samouczków online lub seminariów internetowych dla swoich klientów.
  • Możesz go także używać do celów osobistych, takich jak nagrywanie, jak grasz w gry, aby móc udostępniać je znajomym lub przesyłać na YouTube, aby uzyskać więcej wyświetleń i subskrybentów.

Nagrywanie ekranu lub screencasting to proces nagrywania ekranu komputera, zwykle poprzez bezpośrednie przechwycenie przez rejestrator ekranu lub kamerę wideo. Może również zawierać narrację audio. Film jest następnie kompresowany w celu dystrybucji online lub w wiadomości e-mail, chociaż można go odtwarzać bez przesyłania.
Korzyści z nagrywania ekranu: Objaśnienia wizualne są skuteczniejsze niż sam tekst, a nagrywanie ekranu to łatwy sposób na zapewnienie widzom wizualnej reprezentacji tego, o czym mówisz. Screencasting umożliwia szybkie wizualne wyjaśnienie złożonych zagadnień technicznych w angażujący sposób, który można udostępnić innym za pośrednictwem YouTube lub innych platform udostępniania, takich jak SlideShare i Vimeo. Aby rozpocząć przechwytywanie ekranu, kliknij przycisk „Przechwyć ekran” poniżej, a gdy skończysz, kliknij „Zatrzymaj przechwytywanie”.

Uwaga: to rozszerzenie NIE zostało stworzone przez Google i zostało wykonane przez niezależny zespół programistów. Wszelkie prawa autorskie należą do ich właścicieli. Google nie promuje, ani nie sponsoruje tego rozszerzenia Chrome. Screen Recorder dla Google Chrome ™ nie jest własnością, nie jest licencjonowany, ani nie jest spółką zależną Google Inc.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarki Chrome, w których może być możliwość użycia rozszerzenia: Microsoft Edge, SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…

Languages: Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Nederlands, Norwegian, Persian, Polish, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...