SMPlayer 24.5.0 portable

SMPlayer

SMPlayer to darmowy odtwarzacz multimedialny dla systemów Windows i Linux z wbudowanymi kodekami, który potrafi odtworzyć niemal wszystkie formaty audio i wideo. Nie wymaga on żadnych zewnętrznych kodeków. Po prostu zainstaluj SMPlayera i będziesz mógł odtworzyć wszystkie formaty bez męczenia się z szukaniem i instalowaniem pakietu kodeków.

Jedną z najbardziej interesujących funkcji SMPlayera jest to, że zapamiętuje on ustawienia odtwarzanych plików. Więc gdy oglądasz film, ale musisz wyjść… nie przejmuj się, gdy uruchomisz film ponownie obejrzysz go od ostatniego punktu, w którym go wyłączyłeś, z tymi samymi ustawieniami: ścieżki audio, napisów, głośności…

SMPlayer jest graficznym interfejsem użytkownika (GUI) dla wielokrotnie nagradzanego odtwarzacza – MPlayer, który jest w stanie odtwarzać prawie wszystkie znane formaty audio i wideo. Ale oprócz zapewnienia dostępu do najczęstszych i użytecznych opcji MPlayera, SMPlayer dodaje także inne interesujące funkcje, takie jak możliwość odtwarzania filmów z YouTube lub pobierania napisów.

Najważniejsze cechy odtwarzacza SMPlayer:

-odtwarza wszystkie formaty multimediów – wspiera większość znanych formatów i kodeków: avi, mp4, mkv, mpeg, mov, divx, h.264… możesz je wszystkie odtwarzać, dzięki jego wbudowanym kodekom. Nie ma potrzeby szukania i instalacji kodeków firm trzecich. Zobacz listę wszystkich obsługiwanych formatów poniżej „Wspierane formaty i kodeki”.
-obsługa YouTube – może odtwarzać filmy z YouTube i jest również dostępna opcjonalna wtyczka do wyszukiwania filmów z YouTube.
-obsługa skórek – zawiera kilka skórek i motywów ikon, dzięki czemu można łatwo zmienić wygląd odtwarzacza.
-pobiera napisy – może wyszukiwać i pobierać napisy z opensubtitles.org.
-zaawansowane możliwości – takie jak filtry obrazu i dźwięku, możliwość zmiany prędkości odtwarzania, regulacji opóźnienia dźwięku i napisów, korektor obrazu… i wiele innych.
-wielojęzyczny – dostępny w ponad 30 językach, zawiera np. hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, polski, rosyjski, chiński, japoński…
-wieloplatformowy – dostępny jest dla systemów Windows i Linux. Program jest kompatybilny z Windows XP/Vista/7/8/10. Urządzenia 2 w 1 z ekranem dotykowym są także obsługiwane.
-darmowy – otwartoźródłowy, tworzony w oparciu o licencję GPL.
-MPlayer – wykorzystuje wielokrotnie nagradzanego MPlayera jako silnik odtwarzania, który jest jednym z najlepszych odtwarzaczy na świecie /dowiedz się więcej/
-mpv- obecnie SMPlayer obsługuje także mpv /dowiedz się więcej/.

 Wspierane formaty i kodeki

Pierwsze kroki z SMPlayerem

SMPlayer to darmowe oprogramowanie. Aby dalej rozwijać aplikację z nowymi funkcjami, potrzebujemy Twojej pomocy. Rozważ wniesienie wkładu do projektu SMPlayera poprzez przesłanie darowiznyLINK

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

SMTube – Przeglądarka YouTube dla SMPlayera:

SMTube jest aplikacją, która pozwala na przeglądanie, wyszukiwanie i odtwarzanie filmów z YouTube. Filmy odtwarzane są odtwarzaczem (domyślnie SMPlayer) zamiast flash playerem, pozwala to na lepszą wydajność, szczególnie w nagraniach HD.

Najlepsza jakość obrazu z SMTube:

Wydajność odtwarzaczy flash lub html5 w przeglądarce internetowej jest kiepska… Otrzymasz znacznie lepsze wyniki przy użyciu prawdziwego odtwarzacza multimedialnego: płynniejsze odtwarzanie, brak migotania, bez omijania klatek i wideo HD w pełnym ekranie, nawet na starych komputerach. Dzięki SMTube możesz wybrać odtwarzacz multimedialny do odtwarzania twoich ulubionych filmów z YouTube.

Uwaga: Windows SmartScreen może próbować uniemożliwić uruchomienie instalatora. Jeśli otrzymasz wiadomość na komputerze, która chroni system Windows, po prostu kliknij Więcej informacji, a następnie przycisk Uruchom mimo to.

Zmiany w wersji: link

Zmiana języka: Options > Preferences > Interface > Language i wybieramy np. Polish

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Basque, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Galician, Georgian, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Kurdish, Macedonian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...