Hekasoft Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania danymi i ustawieniami przeglądarki. Utworzy kopię zapasową ustawień ulubionej przeglądarki w jednym pliku, który możemy zapisać na dysku zewnętrznym lub na płycie CD-ROM i użyć go do przywrócenia profilu. Hekasoft Backup & Restore nie ogranicza tworzenia kopii zapasowych oprogramowania, możemy przenieść swój profil z przeglądarki do innego i możemy zoptymalizować folder profilu usuwając niepotrzebne pliki.
Program może tworzyć kopie zapasowe w folderze profili głównych przeglądarek dostępnych dla systemu Windows. Jest to rozwiązanie typu “wszystko w jednym” dla potrzeb tworzenia kopii zapasowych. Przy każdej aktualizacji lista obsługiwanych programów rośnie, po czym można znaleźć faktyczną, pełną listę w programie. Producent zapewnia, że jeśli nasze ulubione oprogramowanie nie jest obsługiwane, możemy skontaktować się z nim, to doda do swojej aplikacji.

Info
Lista obsługiwanych programów:

Przeglądarki oparte o Chromium:
-Brave
-Chromodo (merged with Comodo Dragon)
-Citrio
-Coc Coc Browser
-Comodo Dragon
-Epic Privacy Browser
-Google Chrome
-Google Chrome Canary
-Slimjet
-SRWare Iron
-Vivaldi
-Yandex

Przeglądarki oparte na Firefox:
-Basilisk
-Comodo IceDragon
-Cyberfox
-K-Meleon
-Kinza
-Midori
-Mozilla Firefox
-Mozilla SeaMonkey
-Pale Moon
-Slimboat
-Waterfox

Inne przeglądarki:
-Avant Browser
-Internet Explorer (tylko ulubione)
-Lunascape
-Maxthon 3/4 Cloud
-Opera
-QupZilla

Programy pocztowe:
-eM Client
-FossaMail
-Thunderbird

Inne programy:
-FileZilla
-Mozilla Calendar/Sunbird
-qBittorent
-Skype
-uTorrent

Migracja ustawień przeglądarki do innej przeglądarki jest bardzo prosta. Jeśli zdecydujemy się zmienić przeglądarkę, możemy mieć wszystkie ustawienia starej przeglądarki. W rzeczywistości możemy migrować swój profil tylko do przeglądarek opartych na tym samym silniku. Możemy łatwo migrować pomiędzy Firefoxem, Pale Moon i IceDragon lub między Chrome i Dragon.

Program pomaga usuwać kopie zapasowe, pamięć podręczną, dzienniki i inne pliki, które zazwyczaj nie są konieczne. Aplikacja skanuje tylko niepotrzebne pliki, które nie wpływają na prawidłowe działanie oprogramowania, więc można bezpiecznie usunąć wszystkie znalezione elementy.

Info
Program jest tłumaczony na inne języki maszynowo, możemy ocenić tłumaczenia (bezpośrednio w aplikacji) i pomóc je poprawić.
Uwaga
Program do poprawnego działania wymaga w systemie platformy .NET Framework 4.5
Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (donationware)
Pobierz /.zip/ (928 KB / 2,55 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Belarusian, Bengali, Chinese, Croatian, Dutch, English, French, German, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/Hekasoft_Backup_Restore_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/Hekasoft_Backup_Restore_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalArchiwizacjaPrzeglądarki wwwSystemoweHekasoft Backup & Restore,Hekasoft Backup & Restore portable,Kopia zapasowa,profile,przeglądarki internetowe
Hekasoft Backup & Restore to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania danymi i ustawieniami przeglądarki. Utworzy kopię zapasową ustawień ulubionej przeglądarki w jednym pliku, który możemy zapisać na dysku zewnętrznym lub na płycie CD-ROM i użyć go do przywrócenia profilu. Hekasoft Backup & Restore nie ogranicza tworzenia kopii zapasowych oprogramowania, możemy...