SoundCloud 2024 online

SoundCloud

SoundCloud to największa na świecie platforma muzyczna zapewniająca dostęp do imponującej kolekcji utworów pochodzących od twórców z całego świata. Uruchomiony w 2008 r. serwis słynie z unikatowych treści i oryginalnych funkcji, w tym możliwości udostępniania utworów i bezpośredniej interakcji z twórcami oraz odkrywania nowych przebojów, surowych wersji demo, podkastów itp.
Otwartość platformy sprzyja kontaktom między twórcami i fanami z całego świata. Za pośrednictwem SoundCloud twórcy mogą nie tylko udostępniać, ale także sprzedawać swoją muzykę, korzystając przy tym z narzędzi statystycznych i wsłuchując się w opinie społeczności Soundcloud.
Serwis SoundCloud jest dostępny w Internecie, na urządzeniach z systemem iOS, sprzęcie Sonos, w Google Chromecast i na konsoli Xbox One.

Udostępniaj uwory i korzystaj z narzędzi, które pozwolą Ci wybić się ponad przeciętność i zbudować karierę. Zobacz, którzy fani najwięcej słuchają Twoich utworów i gdzie znajdują się Twoi najlepsi fani, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Dziel się swoją pracą z milionami codziennie aktywnych słuchaczy lub udostępnij prywatne łącze kilku wyjątkowym osobom. Dzięki bezpośrednim wiadomościom i komentarzom utworów, zawsze możesz być w kontakcie z fanami, bez względu na to, czy są z Twojej okolicy, czy z drugiego końca świata.

Dla twórców – dowiedz się więcej /ENG/

Plany oferowane przez SoundCloud:
  • Basic (bezpłatnie)
  • Pro Unlimited (8,25 € na miesiąc)
  • Repost (2,50 € na miesiąc)
    Wszystkie szczegóły poszczególych planów – LINK (zmiana języka na dole strony)

Wymaga bezpłatnej rejestracji poprzez Facebooka, Google, Apple lub adres e-mail.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: English (US), French, German, Italian, Nederlands (Dutch), Polish, Portuguese, Spanish, Swedish.

You may also like...