TeamTalk (Classic) to narzędzie, które umożliwia współpracę i wymianę informacji między użytkownikami. Każdy członek grupy może komunikować się z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym, przy użyciu zarówno audio i wideo.  Wszystko, co jest potrzebne, do wykorzystania tego programu, to mikrofon i kamera internetowa.

Cechy programu:
– audio i wideo rozmowy w czasie rzeczywistym
– screencasting, czyli udostępnianie filmu będącego zapisem zdarzeń prezentowanych na ekranie komputera
– publiczne i prywatne komunikaty tekstowe
– udostępnianie plików pomiędzy członkami grupy
– wysoka jakość dźwięku (odpowiednie kodeki zarówno mono i stereo)
push-to-talk i aktywacja głosowa mikrofonu
– nagrywanie rozmów na dysk
– tworzenie prywatnych kanałów dla każdej grupy
– tworzone kanały mogą być zabezpieczane hasłem
– dostępność i wsparcie dla niedowidzących
– duży zestaw skrótów klawiszowych
– i inne.
Dzięki programowi TeamTalk możemy robić internetowe prezentacje, spotkania z użytkownikami, czy przeprowadzać codziennie pogawędki z przyjaciółmi i znajomymi, czy są one obok, czy na innym krańcu świata.

Język polski: klikamy Client > Preferences > Display > User interface language > Polish > OK.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (5,7 MB / 9,8 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Hebrew, Italian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish.

TeamTalk_1 TeamTalk_2 TeamTalk_3 TeamTalk_4

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/TeamTalk_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/TeamTalk_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryAndroid,Audio,Audio-Video,Internet,Internetowe,Komunikatory,Push-to-talk,Screencasting,TeamTalk,TeamTalk portable,Video
TeamTalk (Classic) to narzędzie, które umożliwia współpracę i wymianę informacji między użytkownikami. Każdy członek grupy może komunikować się z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym, przy użyciu zarówno audio i wideo.  Wszystko, co jest potrzebne, do wykorzystania tego programu, to mikrofon i kamera internetowa. Cechy programu: - audio i wideo rozmowy w...