Total Updater jest łatwym w użyciu i niezawodnym oprogramowaniem, którego głównym zadaniem jest pomoc w aktualizacji programu Total Commander (polska strona TC) do najnowszej dostępnej wersji, wraz z wtyczkami. W jego wewnętrznej bazie uwzględnionych jest 540 wtyczek.
Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomić go i automatycznie określić aktualną wersję Total Commander, a także innych pokrewnych narzędzi (wtyczek).
W celu sprawdzenia, czy są dostępne aktualizacje, naciskamy przycisk “Wyszukaj aktualizacje”, a program będzie szukał nowych wersji dla wszystkich wybranych elementów lub tylko dla tych, którzy mają status “nieznany “.
Total Updater pobiera dane z dysku SkyDrive, co pozwala szybko dowiedzieć się czy są jakieś nowsze wersje. Istnieje możliwość automatycznego instalowania aktualizacji lub można je zainstalować ręcznie.
Narzędzie pozwala wybrać wersję Total Commandera 32 i 64-bit, albo tylko 32-bit lub tylko 64-bit. Po rozpoczęciu ściągania można zobaczyć postęp pobierania w oknie programu.
Program może automatycznie instalować pobrane pliki (opcja w oknie “Konfiguracji”).

Total Commander jest programem typu shareware, czyli płatnym. Dostępne są licencje: standardowa (ok. 140 zł) i dla studentów (ok. 120 zł).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 1,50 MB / 3,65 MB )
Brak wersji instalacyjnej

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Chinese Simplified, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, Lithuanian, Polish, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/01/TotalUpdater_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/01/TotalUpdater_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery pobierania64-bit,aktualizacja,Pobieranie plików,Total Commander,Total Updater,Total Updater portable,uaktualnienie
Total Updater jest łatwym w użyciu i niezawodnym oprogramowaniem, którego głównym zadaniem jest pomoc w aktualizacji programu Total Commander (polska strona TC) do najnowszej dostępnej wersji, wraz z wtyczkami. W jego wewnętrznej bazie uwzględnionych jest 540 wtyczek. Program jest bardzo prosty w obsłudze. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomić go...