Uninstalr 2.3 portable

Uninstalr

Uninstalr to łatwy w użyciu i bardzo dokładny deinstalator oprogramowania dla systemu Windows. Może odinstalować wiele aplikacji jednocześnie. Poznaj nowy standard odinstalowywania oprogramowania w systemie Windows. Szybki, lekki, dokładny i bezpłatny.

Na ekranie głównym widoczne jest całe oprogramowanie zainstalowane w systemie, a także ilość zajmowanych przez nie danych. Deinstalator tworzy tę listę, analizując cały komputer, a nie tylko czytając tę ​​samą listę, z której korzystają Aplikacje i funkcje systemu Windows.
Przed dezinstalacją zobaczysz każdy plik, folder, klucz rejestru i wpis rejestru, który konkretna aplikacja utworzyła w Twoim systemie. Wszystkie te dane są automatycznie wykrywane przez Uninstallr i automatycznie usuwane, jeśli zdecydujesz się kontynuować dezinstalację.
Uninstalr wykorzystuje niestandardowy silnik dezinstalacji, dzięki czemu jest w stanie wykryć również pozostałości wcześniej odinstalowanych aplikacji. Na przykład na zrzucie ekranu poniżej wykryto pozostałości po starej instalacji programu Winzip.

Jeśli chcesz, możesz także pozwolić programowi monitorować instalację dowolnej nowej aplikacji i wykrywać jej dane podczas jej instalacji.

Porównanie funkcji z innymi deinstalatorami systemu Windows:

Zobacz, jak Uninstalr przeprowadza dezinstalację zbiorczą 28 popularnych aplikacji Windows w ciągu kilku minut i bez konieczności interakcji ze strony użytkownika.


Kluczowe cechy deinstalarora Uninstalr:

-Odinstaluj zbiorczo wiele aplikacji jednocześnie.
-Obsługuje nienadzorowaną dezinstalację aplikacji.
-Obsługuje monitorowanie nowych instalacji oprogramowania.
-Wykrywa także aplikacje przenośne i pozostałości wcześniej odinstalowanego oprogramowania.
-Pokazuje wszystkie dane dodane do systemu przez zainstalowane oprogramowanie, plik po pliku.
-Pokazuje wszystkie dane, które zostaną usunięte przed rozpoczęciem dezinstalacji.
-Filtruje i przeszukuje listę zainstalowanego oprogramowania.
-Według testu autorów Uninstalr jest najdokładniejszym deinstalatorem oprogramowania, pozostawiającym najmniejszą ilość pozostałości po odinstalowaniu aplikacji.
-Obsługuje wykrywanie i dezinstalację zainstalowanego oprogramowania Microsoft Store, Steam, Big Fish Game System, Chocolatey, NuGet i Ninite.
-Obsługuje tryb ciemny systemu Windows.
-Ma pojedynczą wersję przenośną pliku wykonywalnego i normalną wersję instalacyjną.
-Deinstalator jest darmowy, lekki i łatwy w użyciu.

Forum, gdzie toczy się dyskusja o programie, bo niektórzy użytkownicy alarmują o błędach: LINK

Działa w systemach: Windows 7/8/10 64 & 32-bit/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Wersja przenośna oznacza, że masz jeden plik wykonywalny systemu Windows, który możesz po prostu skopiować do dowolnego systemu i tam go uruchomić. Kiedy skończysz, możesz po prostu usunąć plik wykonywalny i nie jest wymagana żadna inna dezinstalacja ani nic innego.

Wersja instalacyjna zawiera plik instalacyjny, który można uruchomić i który zainstaluje program Uninstalr na komputerze. Tworzy także łącze w menu Start i na pulpicie umożliwiające uruchomienie aplikacji. Można ją odinstalować z Panelu sterowania w zwykły sposób.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...