Midori 11.2 portable

Midori

Midori to lekka, szybka i otwarta przeglądarka internetowa dla systemów Windows, Linux i Mac. Szanuje prywatność użytkowników, nie zbiera informacji i nie sprzedaje inwazyjnych reklam. Zawsze będziesz mieć kontrolę nad swoimi danymi, anonimowo, poufnie i bezpiecznie. Midori to bogata w funkcje, elastyczna przeglądarka, która obsługuje różne środowiska i jest oparta na przeglądarce Mozilla Firefox. Korzystaj z tysięcy dodatków, blokowania reklam i wielu innych funkcji.

Od 2019 roku firma Astian Inc. przejęła wiodącą rolę w rozwoju Midori Browser. Od tego czasu jest odpowiedzialna za rozwój ekosystemu aplikacji skupiających się na prywatności, bezpieczeństwie i ochronie użytkowników oraz ich informacji. Wśród usług i produktów mamy Astian Cloud, prywatną wyszukiwarkę AstianGO oraz Astian Application Suite.

Jak Midori wypada w porównaniu z Firefoksem?
Po prostu nie ma porównania chociaż korzysta z silnika Gecko Firefox, ponieważ Midori jest znacznie lżejsza i ma wdrożone nowe narzędzia, które zwiększają produktywność bez utraty wydajności, również umożliwia lepszą i większą personalizację, podobnie jak ma opcje wydajności, co znacząco wpływa na żywotność i wydłużenie akumulatora w laptopie, co przekłada się na większą autonomię w pracy.

Wszystkie przeglądarki internetowe mają dobre i złe strony, to jest coś całkowicie zrozumiałego i choć jest to rynek nasycony dla każdego, jest na to miejsce i dla każdego jest na to szansa. Zobacz propozycję tej przeglądarki.

Funkcje przeglądarki Midori:
 • Zawsze z Tobą
  Midori ma fantastyczne funkcje godne nowoczesnej przeglądarki, takie jak synchronizacja, która pozwala mieć informacje na wszystkich Twoich urządzeniach, szybki i płynny nowoczesny wygląd, narzędzia i wyjątkowe zarządzanie kartami, dodatkowo zapewniające całkowitą prywatność, dzięki wyszukiwarce AstianGO /Arabic, English (US)/, która nie śledzi Cię.
 • Całkowita prywatność
  Motto przeglądarki to całkowita prywatność, ponieważ nie szpieguje Cię, nie sprzedaje inwazyjnych reklam, nie generuje Twoich profili, ponieważ udostępnia Ci narzędzia takie, jak VPN. Daje Ci najlepszą wyszukiwarkę skupioną na prywatności, ponieważ nic o Tobie nie wie. Mowa tu o całkowitej prywatności, ponieważ jesteś właścicielem swoich informacji.
 • Zintegrowane narzędzia
  Została stworzona z niezbędnymi narzędziami zwiększającymi produktywność, tłumaczem, który będzie z Tobą, kiedy tylko będziesz go potrzebować, chmurą do przechowywania Twoich plików, a wszystko to z jednego miejsca przy. jak najmniejszej ilości możliwych zasobów. Niezależnie od systemu operacyjnego będzie do Twojej dyspozycji.
 • Zaawansowane funkcje:
  -integruje teraz przechowywanie w chmurze, dzięki czemu nie wykorzystujesz miejsca na swoim urządzeniu, dostajesz 25 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej.
  -chociaż przeglądarka jest wciąż w fazie rozwoju, integruje potężną sieć VPN, aby chronić Twoją prywatność podczas przeglądania Internetu.
  -Midori zostało stworzone tak, aby było jak najbardziej konfigurowalne, możesz modyfikować Midori we wszystkich aspektach wizualnych, ikonach i funkcjach.

UWAGA: wiele osób twierdzi, że przeglądarka ładuje moduły śledzące od Google, Microsoft i innych stron trzecich. Wyszukiwarka wysyła liczne żądania do stron trzecich, w tym do VeVe, firmy zajmującej się gromadzeniem danych i zarabianiem. Nie jest polecana ze względu na naruszanie prywatności.

Działa w systemach: Windows 10 64-bit/11
Licencja: bezpłatny (Mozilla Public License)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English (GB & US), French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Japanese, Korean, Lithuanian, Nederlands, Norwegian (Nynorsk), Polish, Portuguese, Portuguese (BR), Spanish (ES), Spanish (MX), Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...