usb_oblivion_icon256USB Oblivion to aplikacja dla Windows, która może automatycznie wykryć za pomocą jednego kliknięcia wszystkie klucze rejestru i plików systemowych należące do wymiennych urządzeń USB i CD-ROM. Przez co, nie ma potrzeby, aby ręcznie je wyszukać. Usuwając wszystkie klucze rejestru i plików systemowych pomaga w ten sposób zwiększyć wydajność i stabilność systemu oraz zwiększa ochronę prywatności użytkownika.
Program nie wymaga instalacji, wystarczy uruchomić plik wykonywalny USBOblivion32.exe lub USBOblivion64.exe, w zależności jaki system posiadamy. Po uruchomieniu programu musimy upewnić się, że wszystkie przenośne urządzenia są odłączone od komputera, bo w przeciwnym razie program może nie działać prawidłowo. Po odłączeniu urządzeń klikamy na przycisk “Czyść” w programie, aby rozpocząć proces wyszukiwania kluczy.
USB Oblivion umożliwia utworzenie kopii zapasowej wszystkich znalezionych pozycji, na wypadek, gdyby trzeba je później przywrócić. Istnieje także tryb w pełni automatyczny.
Interfejs programu wyraźnie pokazuje wszystkie wykonywane zadania i operacje przez aplikację w sposób graficzny.

Program uruchamiamy na prawach administratora.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPL v2)
Pobierz /.zip/ (2,28 MB / 4,82 MB)
Brak wersji instalacyjnej

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Brazilian Portuguese, English, German, Greek, French, Italian. Korean, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

USB_Oblivion_1 USB_Oblivion_2

 

 

 

 

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/USB_Oblivion_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/USB_Oblivion_icon256-150x150.pngzbymalSystemowe64-bit,CD-ROM,czyszczenie kluczy,Czyszczenie rejestru,Rejestr,USB,USB Oblivion,USB Oblivion portable
USB Oblivion to aplikacja dla Windows, która może automatycznie wykryć za pomocą jednego kliknięcia wszystkie klucze rejestru i plików systemowych należące do wymiennych urządzeń USB i CD-ROM. Przez co, nie ma potrzeby, aby ręcznie je wyszukać. Usuwając wszystkie klucze rejestru i plików systemowych pomaga w ten sposób zwiększyć wydajność...