VideoCacheView 3.07 portable

VideoCacheView

VideoCacheView oferuje nam po obejrzeniu filmu w Internecie, zapisanie pliku wideo na dysku lokalnym. Jeśli plik wideo jest zapisany w pamięci podręcznej przeglądarki, to narzędzie pomaga wyodrębnić plik wideo i zapisać je, a następnie obejrzeć w przyszłości. Automatycznie skanuje cały cache przeglądarki Internet Explorer i przeglądarek internetowych opartych na Mozilli (w tym Firefox) i wyszukuje wszystkie pliki wideo, które są obecnie przechowywane w nim. Pozwala na łatwe kopiowanie z pamięci podręcznej plików wideo do innego folderu na dysku komputera.

VideoCacheView nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych plików DLL. W celu uruchomienia programu, wystarczy uruchomić plik wykonywalny VideoCacheView.exe.

Po uruchomieniu program skanuje foldery cache przeglądarek Internet Explorer i Mozilla, a także tymczasowy folder systemu Windows. Odczekaj 5 – 30 sekund, aż proces skanowania się zakończy, a główne okno VideoCacheView powinno wyświetlić wszystkie pliki wideo, które są aktualnie w pamięci podręcznej.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Po rozpakowaniu, plik z językiem polskim (VideoCacheView_lng.ini) wrzucamy do folderu programu VideoCacheView

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Taiwanese, Thai, Turkish, Ukrainian, Valencian.

You may also like...