VideoCacheView_icon_NirSoftVideoCacheView oferuje nam po obejrzeniu filmu w internecie, zapisanie pliku wideo na dysku lokalnym. Jeśli plik wideo jest zapisany w pamięci podręcznej przeglądarki, to narzędzie pomaga wyodrębnić plik wideo i zapisać je, a następnie obejrzeć w przyszłości. Automatycznie skanuje cały cache przeglądarki Internet Explorer i przeglądarek internetowych opartych na Mozilli (w tym Firefox) i wyszukuje wszystkie pliki wideo, które są obecnie przechowywane w nim. Pozwala na łatwe kopiowanie z pamięci podręcznej plików wideo do innego folderu na dysku komputera.

VideoCacheView nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych plików DLL. W celu uruchomienia programu, wystarczy uruchomić plik wykonywalny VideoCacheView.exe.
Po uruchomieniu program skanuje foldery cache przeglądarek Internet Explorer i Mozilla, a także tymczasowy folder systemu Windows. Odczekaj 5 – 30 sekund, aż proces skanowania się zakończy, a główne okno VideoCacheView powinno wyświetlić wszystkie pliki wideo, które są aktualnie w pamięci podręcznej.

Info
Po rozpakowaniu, plik z językiem polskim (VideoCacheView_lng.ini) wrzucamy do folderu programu VideoCacheView.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip 32-bit/ (97 KB / 152 KB) Pobierz /.zip 64-bit/ Spolszczenie /Polish lang/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Polish +  /languages/: Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Taiwanese, Thai, Turkish, Valencian.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/VideoCacheView_icon_NirSoft.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/VideoCacheView_icon_NirSoft.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalInne multimedialne64-bit,Audio-Video,Pobieranie plików,Video,VideoCacheView,VideoCacheView portable
VideoCacheView oferuje nam po obejrzeniu filmu w internecie, zapisanie pliku wideo na dysku lokalnym. Jeśli plik wideo jest zapisany w pamięci podręcznej przeglądarki, to narzędzie pomaga wyodrębnić plik wideo i zapisać je, a następnie obejrzeć w przyszłości. Automatycznie skanuje cały cache przeglądarki Internet Explorer i przeglądarek internetowych opartych na...