Video DownloadHelper 8.2.1.1 add-on

Video DownloadHelper

Video DownloadHelper to rozszerzenie przeglądarki internetowej umożliwiające pobieranie filmów z Internetu i zapisywania ich na dysku twardym.

Po prostu surfuj po Internecie tak, jak zwykle. Gdy Video DownloadHelper wykryje osadzone filmy, do których może uzyskać dostęp w celu pobrania, ikona paska narzędzi zostanie podświetlona, ​​a proste menu umożliwia pobieranie plików przez proste kliknięcie elementu.

Na przykład, jeśli wejdziesz na stronę YouTube, będziesz mógł pobrać film bezpośrednio w swoim systemie plików. Działa również z większością innych popularnych witryn wideo, takich jak DailyMotion, Facebook, Periscope, Vimeo, Twitch, Liveleak, Vine, UStream, Fox, Bloomberg, RAI, France 2-3, Break, Metacafe i tysiącami innych (LISTA).

Video DownloadHelper obsługuje kilka rodzajów transmisji strumieniowych, dzięki czemu dodatek jest wyjątkowy wśród programów do pobierania wideo: HTTP, HLS, DASH… Za każdym razem, gdy witryna korzysta z nieobsługiwanej technologii przesyłania strumieniowego, rozszerzenie jest w stanie przechwytywać multimedia bezpośrednio z ekranu i generować plik wideo.

Główne cechy Video DownloadHelper:
 • zapisz na dysku lokalnym filmy odtwarzane na stronie internetowej
 • obsługa przesyłanych strumieniowo filmów HLS
 • obsługa filmów DASH
 • pobierz galerie zdjęć
 • inteligentne nazewnictwo plików wideo
 • możliwość umieszczania domen na czarnej liście w celu ukrycia reklam przed wykrytymi filmami
 • kontroluj maksymalną liczbę jednoczesnych pobrań
 • wiele opcji do filtrowania filmów oferowanych do pobrania
 • wysoce konfigurowalny interfejs
 • konwertuj pobrane lub już pobrane filmy do prawie dowolnego formatu
 • działa na Windows, Mac i Linux.

Uwaga: obsługa złożonych protokołów przesyłania strumieniowego i konwersji wideo wymaga zainstalowania aplikacji towarzyszącej. Dzieje się tak, ponieważ przeglądarka (ani Chrome, ani Firefox) nie zapewnia niezbędnego interfejsu. Po zainstalowaniu aplikacja towarzysząca jest całkowicie zarządzana przez dodatek i nie musisz się o to martwić.
Uwaga: ze względu na ograniczenia Google WebStore, wersja dodatku dla Chrome nie pobiera filmów z YouTube. W tym celu użyj wersji Firefox lub Edge.

Rejestracja konwersji wideo – kilka powodów, dla których warto zarejestrować swój konwerter:
-Konwertowane filmy nie będą zawierać kodu QR DownloadHelper (czarno-biały znak w lewym górnym rogu przekonwertowanych/zagregowanych filmów)
-Będziesz mógł konwertować filmy bezpośrednio na pliki audio mp3
-Będziesz mieć dostęp do pomocy technicznej dotyczącej funkcji konwersji
-Brak ograniczeń w pobieraniu HLS (w przeciwnym razie możesz pobierać jeden plik co 2 godziny).
Licencja na konwerter jest jednorazową opłatą bezterminową, z wyjątkiem bezpłatnego wsparcia, które jest dostępne przez rok od daty zakupu – SZCZEGÓŁY

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których może być możliwość używania rozszerzeń:
Chromium: SRWare Iron, Colibri, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Epic Privacy Browser, Thorium…
Firefox: Seamonkey, Midori, libportable, Librewolf, Waterfox, Palemoon (silnik Goanna), Basilisk (silnik Goanna), K-Meleon, Mercury Browser, Pulse Browser…

Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English (US), French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...