Wave Editor 4.3.0.0 portable

Wave Editor

Wave Editor to szybki i łatwy w obsłudze program do edycji dźwięku działający pod systemem Windows. Dostarcza potężne i przyjazne środowisko – zwłaszcza dla początkujących – służące do edycji dźwięku, używające takich podstawowych funkcji jak: wytnij, kopiuj, wklej i usuń część nagrania.

W przeciwieństwie do innych edytorów dźwięku opartych na silniku ActiveX program od samego początku był projektowany, żeby działał szybko, skutecznie i był łatwy w obsłudze. Podstawową cechą programu Wave Editor jest proste zaznaczanie “bloków” dźwiękowych na ścieżce dźwiękowej. Dodatkowo program pozwala na przeprowadzanie zmian na ścieżce bez konieczności nagrywania oryginalnego pliku. Jeśli potrzebujesz więcej funkcji, wypróbuj zaawansowaną wersję edytora WaveCut Audio Editor.

Obsługiwane formaty plików przez Wave Editor:

-Format: MP3, WMA, WAV (PCM, ADPCM, GSM61, DSP, A-LAW, U-LAW I więcej
-Ilość bitów: 8bit, 16bit
-Kanały: Mono/Stereo
-Próbkowanie: from 8000 Hz to 96000 Hz

Operacje w programie Wave Editor:

-Wytnij, kopiuj, wlej i usuń
-Wstaw ciszę
-“Normalizuj”
-Wzmocnij
-Funkcje “Fade In” i “Fade Out”
-Zapisz zaznaczony fragment
-Odwróć / obróć
-Nieograniczone Cofnij / Przywróć
-Graj / Zatrzymaj / Pauza
-Powiększ / Oddal
-Eksportuj do pliku w formacie WAV lub MP3

Cechy:

-Automatyczne aktualizacje
-Możliwość integracji z innymi narzędziami do dźwięku.

Wave Editor jest programem w pełni funkcjonalnym i nie zawiera jakiegokolwiek oprogramowania typu spyware czy adware. I jest całkowicie za darmo.

Działa w systemach: Windows Vista/7/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, Finnish, French, German, Greek, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Serbian, Spanish.

You may also like...