WeCompress 2024 online

WeCompress

WeCompress jest jedyną bezpłatną usługą online do kompresji plików PDF, PowerPoint, Word, Excel, PNG, JPEG i TIFF. Bez reklam, bez znaków wodnych i bez rejestracji poczty e-mail. Te rozwiązania komputerowe i serwerowe są kochane przez ponad 2 miliony klientów w 149 krajach.
Od ponad dekady konsekwentnie ulepszany silnik kompresora plików, który jest sercem wszystkich rozwiązań biznesowych. Cieszymy się, że możemy teraz podzielić się nim z Wami za pośrednictwem WeCompress.

Jeśli w zawartości pliku PDF użyjesz czcionek niesystemowych, zostaną one domyślnie osadzone podczas zapisywania pliku. Tak więc w pliku przechowywana jest pełna kopia całego zestawu znaków każdej niesystemowej czcionki. Dzięki temu po udostępnieniu pliku zawartość wygląda tak samo dla każdego użytkownika, bez względu na to, jakie czcionki mają w swoim systemie. Oznacza to jednak, że rozmiar pliku może znacznie wzrosnąć, zwłaszcza jeśli użyto wielu różnych czcionek niesystemowych.

WeCompress oferuje:
  • Kompresuj PDF – Zbudowany na oficjalnej bibliotece Adobe PDF, aby stworzyć najlepszy w swojej klasie kompresor PDF. Najbezpieczniejszy sposób kompresji PDF online.
  • Kompresuj PPT, DOC i XLS – Unikalna i bezbłędna kompresja plików Microsoft Office. Ulepszona przez 20 lat, to jedyny sposób na niezawodne zmniejszenie plików PPT, DOC i XLS.
  • Kompresor PNG, TIFF i JPEG – Skompresuj obrazy JPEG, PNG i TIFF o 50-80% przy zachowaniu rozdzielczości i przezroczystości. Idealne do optymalizacji obrazów dla Twojej witryny.
  • Zaufane przez miliony – Zbudowany na niezwykle udanej technologii kompresji plików NXPowerLite z ponad 500 000 użytkowników miesięcznie.
  • Bezpieczne i bezpieczne – Twoje pliki są szyfrowane podczas przesyłania i są przechowywane tylko przez krótki czas na naszych bezpiecznych serwerach aplikacji Microsoft Azure, zanim zostaną usunięte. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj politykę prywatności.
  • Proste na każdym urządzeniu – Łatwy interfejs przeglądarki typu „przeciągnij i upuść” w celu kompresji plików w systemie Windows, Mac lub Linux bez korzystania z zasobów komputera.

Jak kompresować pliki online:
-Przeciągnij lub kliknij przycisk dodawania pliku, aby wybrać dokument lub obraz.
-Poczekaj, aż WeCompress zmniejszy rozmiar pliku.
-Kliknij, aby pobrać mniejszy plik na komputer lokalny.
-Maksymalny rozmiar pliku 50 MB.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniem / wyświetla reklamy (freemium / adware)

Rozszerzenie dla przeglądarki Mozilla Firefox.

Program na PC tego samego producenta NXPowerLite Desktop – nie ma ograniczeń rozmiaru, jest superszybki i może kompresować wiele plików jednocześnie.

Languages: Chinese, Danish, English, French, German, Indonesian, Italian, Korean, Nederlands, Portuguese, Polish, Russian, Spanish.

You may also like...