WhatIsHang to program, który postara się nam pomóc, kiedy zdarzy się, że okna lub uruchomiona aplikacja ulegną zawieszeniu lub interfejs użytkownika nagle przestaje odpowiadać i nie można ustalić, co spowodowało problem lub jak rozwiązać ten problem.
Narzędzie spróbuje wykryć oprogramowanie lub proces, który jest obecnie zawieszony i wyświetla informacje, które mogą pozwolić uporządkować i zrozumieć, co dokładnie leży u podstaw takiego nieoczekiwanego zachowania. Większość informacji wyświetlanych w raporcie aplikacji WhatIsHang: stos wywołań, stos danych, rejestrów procesora i pamięci danych jest przeznaczona dla użytkowników posiadających wiedzę programistyczną. Jednak program zawiera również listę ciągów i bibliotek DLL związanych z zawieszeniem, które mogą pomóc użytkownikom bez umiejętności programowania, zrozumieć i przezwyciężyć przyczyny problemu i przywrócić normalne działanie systemu komputerowego.

Gdy program wykryje zawieszoną aplikację i chcemy uzyskać informacje na temat problemu, wybieramy żądaną pozycję w górnym okienku, a następnie naciskamy klawisz F9, wyświetlą się wszystkie informacje w dolnym okienku, jako prosty raport tekstowy.

Info
Aby program działał poprawnie uruchamiamy go na prawach administratora.

Aby zmienić język interfejsu pobieramy i rozpakowujemy, a pobrany plik językowy wrzucamy do folderu z programem.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /32-bit/ (60 KB / 128 KB) Pobierz /64-bit/ Spolszczenie /PL/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

inne/other: Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, French, German, Grrek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Romanian, Russian, Spanish, Turkish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/WhatIsHang_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/WhatIsHang_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemoweodblokowywanie aplikacji,odblokowywanie okien,WhatIsHang,WhatIsHang portable
WhatIsHang to program, który postara się nam pomóc, kiedy zdarzy się, że okna lub uruchomiona aplikacja ulegną zawieszeniu lub interfejs użytkownika nagle przestaje odpowiadać i nie można ustalić, co spowodowało problem lub jak rozwiązać ten problem. Narzędzie spróbuje wykryć oprogramowanie lub proces, który jest obecnie zawieszony i wyświetla informacje, które...