WinFF to multiplatformowa nakładka graficzna do linii poleceń konwertera wideo, jakim jest FFmpeg. Dzięki niej dokonamy konwersji każdego pliku wideo, który jest jest obsługiwany przez platformę do nagrywania, konwertowania i przesyłania strumieniowego treści audiowizualnych, jaką jest FFmpeg. Głównym komponentem aplikacji jest biblioteka “libavcodec”, która odpowiada za obsługę wielu popularnych kodeków.

Program obsługuje wiele plików w wielu formatach w tym samym czasie, oferując tzw. przetwarzanie wsadowe. Konwertuje pliki wideo między najpopularniejszymi formatami, np. MPEG2\4, MOV, FLV, AVI, MKV. Posiada zestaw domyślnie zdefiniowanych profili konwersji do popularnych formatów i urządzeń (telefony, konsole, inne urządzenia przenośne), ale umożliwia również tworzenie własnych profili konwersji.
Dodatkowo mamy możliwość podglądu i odtwarzania konwertowanych plików i dostosowywanie ustawień konwersji (np. proporcje, szybkość klatek).
Program posiada minimalistyczny interfejs, co ułatwia obsługę programu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)
Pobierz (26,6 MB / 62,1 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz  v. 1.5.5
English, French, German, Italian, Polish + 35
Zrzuty ekrany / Screenshots
WinFF_1 WinFF_2 WinFF_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/12/WinFF_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/12/WinFF_icon256-150x150.pngzbymalKonwerteryAVI,FLV,Konwersja,MKV,MOV,MPEG2,MPEG4,WinFF,WinFF portable
WinFF to multiplatformowa nakładka graficzna do linii poleceń konwertera wideo, jakim jest FFmpeg. Dzięki niej dokonamy konwersji każdego pliku wideo, który jest jest obsługiwany przez platformę do nagrywania, konwertowania i przesyłania strumieniowego treści audiowizualnych, jaką jest FFmpeg. Głównym komponentem aplikacji jest biblioteka 'libavcodec', która odpowiada za obsługę wielu popularnych...