WinUpdatesList wyświetla listę wszystkich aktualizacji systemu Windows (dodatki Service Pack i poprawki) zainstalowanych na komputerze lokalnym. W przypadku aktualizacji poprawek narzędzie wyświetla listę plików aktualizowanych za pomocą tych poprawek. A ponadto umożliwia natychmiastowe otwarcie łącza internetowego w witrynie Microsoft, która zawiera więcej informacji o wybranej aktualizacji. Odinstalować aktualizację, skopiować informacje o aktualizacji do schowka lub zapisać ją w pliku tekstowym, HTML lub XML.

WinUpdatesList jest autonomicznym programem, więc nie wymaga instalacji ani dodatkowych bibliotek DLL. Aby zacząć korzystać z niego, po prostu kopiujemy go do dowolnego folderu i uruchamiamy. Jeśli chcemy, możemy także zainstalować to narzędzie na swoim komputerze.

Główne okno programu zawiera 2 okna: górna ramka wyświetla listę wszystkich aktualizacji zainstalowanych na komputerze. Po wybraniu poprawki w górnym okienku dolny panel wyświetla listę plików zainstalowanych w wybranej poprawce.
Jeśli chcemy uzyskać więcej informacji na temat określonej aktualizacji, wybieramy żądany element w górnym okienku, a następnie z menu plików (lub z menu podręcznego) wybieramy “Otwórz łącze internetowe”. Ta opcja otwiera przeglądarkę z witryną internetową Microsoft, która zawiera informacje o wybranej aktualizacji systemu Windows.

Info
Program jest dostępny w różnych językach. W celu zmiany języka programu pobieramy odpowiedni plik “.zip” z językiem i po rozpakowaniu umieszczamy plik językowy w tym samym folderze, w którym zainstalowano narzędzie WinUpdatesList.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (52 KB / 84 MB) Spolszczenie /PL/ Others language
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Taiwanese, Turkish, Ukrainian, Valencian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/WinUpdatesList_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/06/WinUpdatesList_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemoweaktualizacje systemu Windows,poprawki do systemu Windows,Service Pack,WinUpdatesList,WinUpdatesList portable
WinUpdatesList wyświetla listę wszystkich aktualizacji systemu Windows (dodatki Service Pack i poprawki) zainstalowanych na komputerze lokalnym. W przypadku aktualizacji poprawek narzędzie wyświetla listę plików aktualizowanych za pomocą tych poprawek. A ponadto umożliwia natychmiastowe otwarcie łącza internetowego w witrynie Microsoft, która zawiera więcej informacji o wybranej aktualizacji. Odinstalować aktualizację, skopiować...