Magic Mail Monitor (MMM) jest darmowym programem, rozwijanym już od 20 lat, który został stworzony do obsługi poczty e-mail i pozwala sprawdzić nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych, oferując obsługę protokołu POP3. Umiejscawia się w zasobniku systemowym i informuje o nowych wiadomościach w skrzynkach pocztowych. Umożliwia przeglądanie wiadomości i usuwanie niechcianej poczty, aby uniknąć spamu i wirusów.

Magic Mail Monitor pomaga zwalczać spam, oszczędza czas, oferuje konfigurowalne filtry, listy znajomych, powiadomienia niestandardowe, podgląd nagłówków wiadomości i inne łatwe w obsłudze narzędzia. Umożliwia wysyłanie odpowiedzi na e-maile bez konieczności uruchamiania pełnego programu pocztowego. Można również usuwać wiadomości bezpośrednio na serwerze, co jest dobrą metodą, aby pozbyć się spamu nawet przed pobraniem poczty na lokalny komputer. Wspiera kodowanie KOI8 i UTF8.
Dodatkowe funkcje obejmują dźwięk, wyskakujące okienko, możliwość zapisywania wiadomości w plikach tekstowych i nie tylko.

Info
O autorach programu:
Magic Mail Monitor stworzył Valeriy Ovechkin (http://www.geeba.org/). Niestety nie jest on w stanie dalej kontynuować tego projektu, więc od wersji 2.9 udostępnił kod źródłowy na licencji GPL. Ja postaram się kontynuować rozwój tego projektu przeznaczonego dla kont poczty elektronicznej, ponieważ uważam, że jest to jeden z najlepszych narzędzi tego rodzaju, jaki jest dostępny w Internecie.
Nazywam się Igor Green, od lat używałem MMM, prawie od samego początku. Niektóre inne moje narzędzia można znaleźć na stronie: http://www.grigsoft.com
Magic Mail Monitor jest wolnym oprogramowaniem?
Tak, Magic Mail Monitor jest całkowicie darmowy. Kod źródłowy jest również dostępny w sekcji pobierania.
Info
Po pobraniu pliku z językiem (np. polish.dic) wrzucamy do folderu z programem.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,8/64-bit/,10,10/64-bit ?/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)
Pobierz /.zip/ (760 KB / 1,41 MB) Spolszczenie /PL/ Other languages 
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: English, other languages: Brazilian Portuguese, Catalan, Chinese (Traditional), Dutch, Greek, Czech, Finnish, French, German, Hebrew, Indonesian, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Magic_Mail_Monitor_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Magic_Mail_Monitor_icon256-150x150.pngzbymalPocztaE-mail,Magic Mail Monitor,Magic Mail Monitor portable,obsługa poczty,Poczta
Magic Mail Monitor (MMM) jest darmowym programem, rozwijanym już od 20 lat, który został stworzony do obsługi poczty e-mail i pozwala sprawdzić nieograniczoną liczbę skrzynek pocztowych, oferując obsługę protokołu POP3. Umiejscawia się w zasobniku systemowym i informuje o nowych wiadomościach w skrzynkach pocztowych. Umożliwia przeglądanie wiadomości i usuwanie niechcianej...