Wrike 2024 online

Wrike

Rozwijaj nowoczesne, elastyczne przedsiębiorstwo dzięki platformie Wrike do zarządzania pracą, która pozwoli zrealizować cele, korzystając z opinii ekspertów, szkoleń i pomocy. Jest to w pełni wyposażone oprogramowanie do zarządzania projektami w przedsiębiorstwach, któremu zaufało ponad 20 000 firm.
Platforma oferuje wiele pakietów usług profesjonalnych, które pozwolą Ci skutecznie przygotować zespół do pracy. Nasi konsultanci pomogą Ci w pełni korzystać z rozwiązania do zarządzania współpracą. Twój specjalny koordynator i zaufany partner przedstawi Ci najlepsze praktyki i zaoferuje porady dopasowane do Twoich planów i celów biznesowych, gwarantując osiągnięcie sukcesu. Wrike oferuje wsparcie za pośrednictwem centrum pomocy, poczty elektronicznej, czatu i telefonu. Potrzebne wsparcie otrzymasz w Twoich godzinach pracy, Twoim języku i w oczekiwany sposób.

Co oferuje Wrike:
 • Zawsze bądź na bieżąco
  Szybko wizualizuj terminy, planuj projekty i zmieniaj harmonogram zadań korzystając z personalizowanych pulpitów nawigacyjnych i widoków. Dostrzeż potencjalne problemy zanim one wystąpią i z łatwością sprawdzaj obciążenie, aby aby unikać wypalenia i zwiększyć liczbę zadań realizowanych na czas.
 • Współpracuj w czasie rzeczywistym
  Bądź na bieżąco dzięki zautomatyzowanej synchronizacji zasobów, zatwierdzeniom i przepływom pracy oraz dynamicznym raportom, w których zawsze znajdziesz najnowsze informacje. Z łatwością pracuj z innymi zadaniami korzystając z wbudowanych narzędzi do zatwierdzania i edytowania na żywo. Możesz też korzystać ze @wzmianki, aby kontaktować się z odpowiednimi osobami bez konieczności wysyłania masowych powiadomień.
 • Pokaż wpływ swojego zespołu
  Zyskaj 360-stopniowy widok i zmniejsz liczbę cotygodniowych kontroli, jednocześnie na bieżąco i w czasie rzeczywistym informując decydentów o postępie projektu. Wykaż produktywność na każdym poziomie w całej organizacji i zyskaj wyjątkowe analizy, które pozwolą Ci poprawić firmę.
 • Uprość zatwierdzanie
  Zakończ pozornie niekończące się cykle poprawek i niejasne procesy przekazywania opinii dzięki światowej klasy narzędziu do wprowadzania i zatwierdzania poprawek. Dodawaj komentarze bezpośrednio przy zasobach, zdjęciach, filmach i nie tylko, dokładnie informując zespół o następnych krokach.
 • Promuj transparentność projektów
  Przestarzałe systemy, takie jak poczty e-mail czy arkusze kalkulacyjne, mogą utrudnić wyszukiwanie danych firmy i prawie całkowicie uniemożliwić współpracę. Intuicyjny i spersonalizowany interfejs Wirke pozwala dostosować zadania do wewnętrznej struktury zespołu i stylu pracy.
 • Osiągnij spokój dzięki najlepszym zabezpieczeniom
  Twórz dostęp oparty na rolach, używaj pojedynczego logowania i przechowuj dane w specjalnych centrach chronionych przy pomocy fizycznych i sieciowych zabezpieczeń. Platforma oferuje bezproblemowe działanie przez 99,9% czasu oraz ciągłe tworzenie kopii zapasowych wszystkich projektów. Dodatkowo możesz przechowywać klucze do swoich danych w Wirke Lock.
 • Otrzymaj potrzebne wsparcie
  Na poziomie organizacji potrzebujesz natychmiastowych reakcji. Osiągaj cele korzystając ze wsparcia ekspertów platformy za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i czatu. Korzystaj z wiedzy na temat zarządzania projektami oferowanej przez całodobowe wsparcie i społeczność aktywnych, zaangażowanych użytkowników platformy.

Oferowane przez platformę plany dla każdego zespołu: Free, Team, Business, Enterprise, Pinnacle – SZCZEGÓŁY

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages online: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Danish, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish.

You may also like...