MeWe 2023 online

MeWe

MeWe, platforma, która zapewnia doskonałe doświadczenia w mediach społecznościowych. Autorzy reklamują ją, jako najlepszą aplikację do rozmów i wiadomości, w której zachowasz swoją prywatność. Bez reklam. Bez oprogramowania szpiegującego

MeWe powstało, jako wizja wymyślona podczas obiadu dobrych przyjaciół, którzy byli założycielami wczesnych sieci społecznościowych. Wraz ze wzrostem popularności Facebooka poczuli oni, że zaczęło zanikać coś kluczowego dla ludzkości – duch naszej demokracji i podstawa prywatności. Wielkie koncerny technologiczne – wiadomo, o których mowa – zaczęły traktować nas jak towary. W jakiś sposób pomyliły one ludzi rejestrujących się na ich serwisach, jako zaproszenie do targetowania, śledzenia, szpiegowania i sprzedawania naszych danych reklamodawcom i rządom. Ogólnie rzecz biorąc, było to przerażające.

Twoje życie prywatne jest #Not4Sale. Bez reklam. Bez oprogramowania szpiegującego. Bez ściemy.

Natura stworzyła nas istotami społecznymi, zaś dzięki prawu mamy swoją prywatność. Dlatego MeWe oferuje moc wyrażeń pod parasolem ochronnym dającym bezpieczeństwo. Na MeWe możesz cieszyć się tym niezwykłym doświadczeniem online, które daje ci wolność i bezpieczeństwo, by być sobą i dzielić się tym z innymi.
Jako osoby indywidualne nasza kreatywność i myśli wymagają prywatności, tak zmieniamy siebie i świat. Każdy z nas powinien mieć swobodę bycia autentyczną tożsamością online, nie martwiąc się o to, że zostaniesz namierzony, ukierunkowany lub zmanipulowany.

Co oferuje MeWe:
  • To Twoje przedstawienie – dziel się swoim światem na swój sposób, według własnych reguł.
  • To Twoje treści – sam kontrolujesz swoje interakcje. Sam określasz swój poziom prywatności.
  • To miejsce, w którym możesz być autentycznie sobą, takim, jakim jesteś w swoim prawdziwym życiu.
  • Podważa status quo, czyniąc prywatność fundamentem doświadczeń społecznych online.
  • Nie udostępnia, ani nie sprzedaje danych osobowych reklamodawcom, ani marketerom.
  • Brak reklam, bez targetowania i manipulacji jest kanałem informacyjnym.
  • Udostępniaj treści tylko tym osobom, które chcesz, aby je zobaczyły.
  • To Twoje życie online, z zaufaniem, kontrolą, prywatnością i bezpieczeństwem.

Niektórzy nazywają to rewolucją prywatności. My nazywamy to zdrowym rozsądkiem – Sgrouples Inc. (dostarcza aplikację społecznościową MeWe. Firma oferuje osobistą chmurę do zapisywania i udostępniania zdjęć, dokumentów i ważnych plików. Sgrouples działa w Stanach Zjednoczonych/.

Warunkiem korzystania z serwisu jest ukończenie 16 lat.

MeWe – poradniki, instrukcje /FAQ/

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Italian, Korean, Japanese, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese (Brazil), Spanish, Swedish,

You may also like...