ZHPDiag 2023.2.5.8 portable

ZHPDiag

ZHPDiag – program do użytku osobistego, który bezproblemowo przeprowadzi pełną diagnostykę systemu i wykryje niechciane elementy, które mogą narazić system na złośliwe oprogramowanie. Aplikacja jest całkowicie przenośna, co oznacza, że ​​można ją uruchomić w systemie bez instalacji. Idealny, jeśli chcesz go przechowywać na pendrive lub innym przenośnym nośniku.

Każdego dnia nowe wykrycia są identyfikowane przez narzędzie diagnostyczne ZHPDiag. Są to głównie niechciane oprogramowania, spyware, Hijackers (przejmuje kontrolę nad Twoją przeglądarką) i adware.

Narzędzie ZHPDiag pozwala na szybką i kompletną diagnozę systemu operacyjnego. Skanuje rejestr i wyświetla listę hotspotów, które mogą zostać zaatakowane. Oprogramowanie jest oparte na systemie białej listy na moduł, który pozwala na krótsze raporty. Wykrywa dużą liczbę złośliwego oprogramowania i działa, jako analizator dla najczęstszych zagrożeń. Na końcu raportu lista wykrywania zawiera łącza do arkusza opisowego elementu.

Interfejs programu jest prosty i przyjazny dla użytkownika. Na ekranie powitalnym znajduje się przycisk Napraw, jednak główną funkcją tego narzędzia jest skanowanie komputera i dostarczanie raportu o potencjalnych infekcjach, które mogą zagrozić systemowi komputera.

Autor programu: utrzymanie oprogramowania do dezynfekcji wymaga wielu godzin badań i rozwoju. W celu zapewnienia dobrej konserwacji strony i oprogramowania, możesz mnie wesprzeć dokonując darowizny, wyłączając blokadę reklam w przeglądarce lub po prostu dziękując mi na moim darmowym forum.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

‎Program tworzy ikonę. Kliknij na nią prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Uruchom jako administrator”, jeśli jest obecna w menu rozwijanym.‎

Languages: English, French, German, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish + ?

You may also like...