3D.Benchmark.OK 2.15 portable

3D.Benchmark.OK

3D.Benchmark.OK to mały, ale przyjemny test porównawczy 3D dla wszystkich systemów operacyjnych Microsoft Windows.

Nawet, jako mały 3D.Benchmark.OK, jest to nadal skuteczny benchmark, za pomocą którego można dobrze przetestować kartę graficzną. Benchmark nie musi być bardzo duży ani brzydki, aby przetestować i załadować kartę graficzną.
Zwłaszcza w przypadku nowo zakupionych kart graficznych lub po zainstalowaniu nowego sterownika możesz porównać wartości, aby określić, czy następuje wzrost wydajności. Test zajmuje tylko 65 sekund, czy po prostu uruchamiasz autopilota, aby wykryć wszelkie szarpnięcia na wyświetlaczu.

Benchmark, testowanie wzorcowe – test wydajności systemu komputerowego: sprzętu lub oprogramowania.
Istnieje wiele programów, które testują różne charakterystyki sprzętu komputerowego i oprogramowanie – moc pojedynczej maszyny, interakcje w systemie klient-serwer (z pojedynczym lub wieloma klientami) czy liczbę transakcji na sekundę w systemie przetwarzania transakcyjnego.
W miarę jak pojawiają się nowe wersje oprogramowania i sprzętu, zmieniają się składowe testy benchmarków i ich wagi w obliczaniu wyniku benchmarku – dlatego jednym z warunków uzyskania wiarygodnej oceny w testach porównawczych jest konieczność zastosowania tej samej wersji benchmarku /Wikipedia/.

Aby móc płynnie testować słabsze karty graficzne, dostępna jest opcja renderowania: niska, średnia i wysoka, aby uzyskać płynny gradient nawet z INTEL HD 2000 lub Nvidia GT 610/310, … itd., z opcję antyaliasingu, ale możesz też maksymalnie wykorzystać możliwości flagowej karty graficznej.
Po wykonaniu testu możesz porównać wartości w Internecie z innymi kartami graficznymi, aby ustalić, czy występują poważne odchylenia.

Kluczowe funkcje w 3D.Benchmark.OK:
 • Szybki start i wykrywanie sprzętu
 • Zmienny poziom odniesienia
 • Regulowany antyaliasing
 • Wiatr, woda, załamanie światła, odbicie, …
 • Porównanie danych w Internecie
 • Demo autopilota (niekończąca się pętla)
  PS: wpływaj na autopilota za pomocą myszy lub klawiatury.

Inne funkcje i specyfikacje:

 • Niskie wykorzystanie procesora i pamięci RAM
 • Od: karta graficzna 256 MB / 1 GB Ram / OpenGL 2.1
 • Opcjonalnie jako program przenośny
 • Wielojęzyczny.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 & Serwer 2012-2019, 2022
Licencja: bezpłatny (freeware)

W przypadku użytku przenośnego (portable) dodaj „_p” do pliku wykonawczego, aby stała się aplikacją przenośną, praktyczną do użycia na pamięci USB! Po pobraniu 3D.Benchmark.OK  możesz po prostu umieścić go z folderu zip na pulpicie, przy mniej niż 2 MB nie stanowi to żadnego obciążenia.

Languages: Bosnian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Spanish (Venezuela).

You may also like...