4shared Desktop 4.0.14 portable

4shared Desktop to aplikacja, który umożliwia łatwe przesyłanie i pobieranie plików z serwisu internetowego 4shared oferującego hosting plików. Za pomocą programu można zarządzać wieloma przesyłanymi plikami i ułatwić sobie dostanie się do serwisu. Został on założony w 2005 roku przez Aleksa Lunkowa i Siergieja Czudnowskiego.

Pliki są przechowywane, dzielone i wyszukiwane według takich kategorii: muzyka, wideo, aplikacje, obrazki, książki i wszystkie pliki. Według serwisu Quantcast jest on jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych w Brazylii, natomiast według Alexa zajmuje miejsce wśród stu najbardziej popularnych stron świata.

Użytkownik, po przesłaniu pliku, otrzymuje adres URL. Rejestracja konta podstawowego umożliwia przesłanie na nie 15 GB danych.
Użytkownicy mogą oceniać pliki w skali pięciogwiazdkowej, dzielić się nimi poprzez portale społecznościowe i komentować je. Mogą również subskrybować konta innych użytkowników i śledzić ich aktualizacje. Każdy użytkownik posiada stronę statystyk.

W opcji „Premium” użytkownicy otrzymują 100 GB miejsca na swoje pliki, brak jest reklam, szybsza prędkość pobierania, bezpieczne szyfrowanie wiadomości dla maksymalnego bezpieczeństwa naszych plików, odzyskiwanie skasowanych plików i dostęp do pliku za pomocą bezpośredniego linku pobierania, aby udostępniać prościej.

Aby korzystać z programu musimy mieć konto w serwisie 4shared. Można je założyć z poziomu programu. W wersji instalacyjnej program próbuje wgrać pasek do przeglądarki. Można uniknąć tego odznaczając odpowiednie okienko podczas instalacji.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese, English, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Polish, Portuguese, Russian, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...