Zalinkuj.pl 2024 online

Zalinkuj.pl

Portal Zalinkuj.pl zgromadzi wszystkie Twoje linki w jednym miejscu do mediów społecznościowych i produktów w zgrabnej i całkowicie personalizowanej wizytówce dostępnej pod wybranym przez Ciebie adresem.
Działasz aktywnie w Internecie, ale męczy Cię zarządzanie linkami do poszczególnych stron i serwisów społecznościowych? Skorzystaj z usług portalu i stwórz swoją własną wirtualną wizytówkę. Połącz wszystkie swoje linki w jedno hiperłącze internetowe.

Rozpocznij korzystanie z Zalinkuj za darmo i sprawdź dostępne funkcjonalności. Jeżeli spełni Twoje oczekiwania wybierz plan subskrypcji dopasowany do Twoich potrzeb.
Subskrypcję możesz opłacać automatycznie kartą płatniczą lub płacić manualnie przy pomocy szybkich przelewów internetowych.

Porównaj plany subskrypcji i dostępne w nich funkcjonalności

Cechy Zalinkuj.pl:
  • Dodawaj co chcesz i kiedy chcesz
    Spotify, Booking, Zoom, Skype, PayPal, Amazon, Facebook i wiele więcej…
  • Ustaw wszystko tak, jak lubisz
    Posiadasz konta na Facebook’u, YouTube, Twitterze, Twichu, Snapie, Instagramie, Tik Toku oraz na wielu innych platformach? A może prowadzisz bloga, sklep internetowy albo sprzedajesz na popularnych portalach aukcyjnych? Będzie to gotowe i bezpieczne rozwiązanie, które będzie ukierunkowane na Twoje potrzeby.
  • Zmonetyzuj swoje zasięgi
    Dla osób zarabiających w internecie przygotowano specjalną funkcję linków własnych i afiliacyjnych, która pozwalą dodawać do swojej strony odnośniki do dowolnej strony internetowej oraz wgrać dowolny obraz, jako ikonę linku.

Zobacz, jak to działa:

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Polish.

You may also like...