Adobe_Flash_Player_Uninstaller_icon256Adobe Flash Player Uninstaller to niewielkie, przydatne narzędzie służące do usuwania z systemu odtwarzacza Adobe Flash Player.
Programu nie trzeba instalować, można skopiować go na dowolny dysk flash USB lub inne urządzenie tego typu. Narzędzie nie pozostawia żadnych śladów w rejestrze systemu Windows.
Program przyjdzie nam z pomocą, jeżeli Adobe Flash Player zaczyna źle funkcjonować w systemie, zawiesza się, a przeglądarka internetowa blokuje się przy odtwarzaniu multimediów wykorzystujących technologię flash. Pozwala usunąć wszelkie ślady Flash Playera z komputera, dzięki czemu można zainstalować nową kopię, która powinna rozwiązać wszystkie problemy. Usunie sprawnie wszystkie stare wersje odtwarzacza w wersjach 32 i 64-bitowych.
Interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, bo po uruchomieniu naszym zadaniem jest tylko kliknięcie na przycisk “Odinstaluj”, po chwili klikamy “Gotowe” i po problemie.

adobe_flash-player

Adobe Flash Player (dawn. Macromedia Flash Player) – multimedialna wtyczka do przeglądarek internetowych i jednocześnie odtwarzacz animacji rozwijany i dystrybuowany przez firmę Adobe Systems. Flash Player to wirtualna maszyna, która uruchamia pliki SWF tworzone za pomocą narzędzi projektowych Adobe oraz wielu innych programów firm trzecich.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 1,10 MB )
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: English, Polish… + ?

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Adobe_Flash_Player_Uninstaller_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Adobe_Flash_Player_Uninstaller_icon256-150x150.pngzbymalDeinstalacjaAdobe Flash Player,Adobe Flash Player Uninstaller,Adobe Flash Player Uninstaller portable,Deinstalacja
Adobe Flash Player Uninstaller to niewielkie, przydatne narzędzie służące do usuwania z systemu odtwarzacza Adobe Flash Player. Programu nie trzeba instalować, można skopiować go na dowolny dysk flash USB lub inne urządzenie tego typu. Narzędzie nie pozostawia żadnych śladów w rejestrze systemu Windows. Program przyjdzie nam z pomocą, jeżeli Adobe Flash...