aTube Catcher 3.8.9152 portable / 3.8.9991

aTube Catcher

aTube Catcher (poprzednia nazwa YouTube Catcher) to program służący do pobierania filmów z internetowych serwisów społecznościowych takich jak MySpace, Dailymotion, YouTube, Google, Yahoo, Metacafe, Spike, Megarotic, Globo, RTVE, itp.

Pobrane pliki może poddać konwersji do formatów: 3GP, 3G2, AVI, XVID, MP4, MP3, MP2, WMA, WMV, GIF, FLAC, WAV, PSP, MPG, VOB, OGG, MOV i AVI, co umożliwia używanie ich na telefonach komórkowych, smartfonach z systemem Android, konsolach PSP, iPadach, iPhonach czy iPodach. aTube Catcher również możne nagrać na DVD filmy wideo bez korzystania z innego oprogramowania, jak również Audio CD. Pozwala zapisać samą ścieżkę dźwiękową do formatu MP3, OGG i WMA.

Dodatkowo aTube Catcher może działać jako konwerter plików FLV (pobranych za pomocą innego oprogramowania) do formatów jakie obsługuje. Wśród innych funkcji znajduje się wbudowany Screen Recorder, czyli uchwycić to, co widzisz na ekranie (wideo czat z Windows Live Messenger, Yahoo Messenger, filmy DVD, spotkania internetowe, itp.), wyszukiwanie i pobieranie plików mp3, wyszukiwanie materiałów wideo w sieci, automatyczne pobieranie i łączenie wszystkich fragmentów filmów pobranych w częściach czy pobieranie wszystkich filmów jednego użytkownika YouTube.

Wbudowane w program funkcje przyspieszają pobieranie nawet 6-cio krotnie. Automatycznie wykrywa linki znajdujące się w schowku i umieszcza je do pobrania.

aTube Catcher – poradniki, instrukcje

aTube Catcher można pobrać z tysięcy stron internetowych: LINK

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware non-commercial)

Languages: Catalan, Czech, English, French, German, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Slovak, Spanish, Turkish.

You may also like...