AutoHideDesktopIcons to bardzo mała aplikacja dla systemu Windows opracowana w celu automatycznego ukrywania i wyświetlania ikon na pulpicie w oparciu o gesty myszy, jest to szczególnie przydatne, jeśli staramy się mieć czysty pulpit. Aplikacja ma prosty interfejs graficzny, który wydaje się być głównie przeznaczony dla początkujących.
Możemy, na przykład, skonfigurować aplikację tak, aby wyświetlała ikony za pomocą dowolnego kliknięcia myszą, ale możemy także ustawić czas na ukrywanie ikon na pulpicie. Po uruchomieniu systemu wszystkie ikony mogą być domyślnie ukryte po odpowiednim skonfigurowaniu programu.
Istnieje również wiele innych konfigurowalnych parametrów, aby ukryć pasek zadań, uruchomić aplikację w systemie Windows lub zminimalizować ją do zasobnika systemowego.
Program w żaden sposób nie wpływa na wydajność systemu i działa sprawnie we wszystkich wersjach systemu Windows, nawet nie pytając o uprawnienia administratora na stacjach roboczych Windows 7.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware / donationware)
Pobierz /.zip/ (48 KB / 84 KB)
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: Adyghe (Kabardian), Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/AutoHideDesktopIcons_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/AutoHideDesktopIcons_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiAutoHideDesktopIcons,AutoHideDesktopIcons portable,Ikony,ukrywanie ikon
AutoHideDesktopIcons to bardzo mała aplikacja dla systemu Windows opracowana w celu automatycznego ukrywania i wyświetlania ikon na pulpicie w oparciu o gesty myszy, jest to szczególnie przydatne, jeśli staramy się mieć czysty pulpit. Aplikacja ma prosty interfejs graficzny, który wydaje się być głównie przeznaczony dla początkujących. Możemy, na przykład, skonfigurować...