Championify 2.1.5 portable

Championify

Championify to mały program, który pobiera wszystkie najnowsze zestawy przedmiotów z popularnych witryn na świecie (np. Champion.gg, LolFlavor, KoreanBuilds, op.gg, Lolalytics, Probuilds i Lolmasters) i importuje je do League of Legends, aby używać ich w grze.

Zadaniem programu Championify jest pobieranie zestawów przedmiotów zalecane przez najlepsze strony internetowe i graczy z całego świata.
Po pierwszym uruchomieniu aplikacji należy najpierw wybrać katalog, w którym zainstalowano klienta League of Legends. Następnie wystarczy wybrać, z której witryny chcesz pobrać zestawy przedmiotów, i gotowe.

Niektóre funkcje programu Championify:

-wsparcie dla Summoners Rift i ARAM Item Sets
-listy priorytetów umiejętności (Q.W.E.Q.E.R) lub Q>E>W
-wyświetlanie zestawów przedmiotów w preferowany sposób
-automatyzacja za pomocą preferencji wiersza poleceń (prostszy system już wkrótce)
-automatycznie zapisuje ustawienia preferencji
-wsparcie Gareny (jest dostawcą platformy dla internetowych i mobilnych treści cyfrowych w Azji Południowo-Wschodniej i na Tajwanie).

League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Opracowana przez firmę Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.

Działa w systemach: Windows 10 /64 & 32-bit/
Przez autora testowany tylko na Windows 10
Licencja: bezpłatny (freeware / donationware)

Repozytorium Championify zostało zarchiwizowane przez właściciela na GitHub. Jest teraz tylko do odczytu i nie wiadomo czy będą nowe wersje. Ostatnie wydanie programu jest z 13 lutego 2018 roku.

Niestety po każdym uruchomieniu programu trzeba zmieniać język interfejsu

Languages: Arabic, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Khmer, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...