Autorun Organizer 5.39 portable

Autorun Organizer

Autorun Organizer to niezawodny kontroler, który umożliwia wyświetlanie i zarządzanie programami uruchamianymi automatycznie podczas startu systemu operacyjnego Windows. Możesz przeglądać właściwości programów, a także modyfikować ich harmonogram uruchamiania.
Wyświetla wszystkie programy, które zostały zaplanowane do automatycznego uruchomienia, sortując również te ostatnio dodane wyświetlając je na górze kolumny. Dzięki temu można łatwo znaleźć program, który właśnie został zainstalowany lub dodany do listy uruchamiania.

Menu kontekstowe zawiera przydatne informacje, takie jak okno właściwości pliku, folder zawierający lub skrót do lokalizacji początkowej. Każdą aplikację można przenosić z kategorii „stare aplikacje” do „ostatnio dodane” i na odwrót.

Najważniejsze cechy programu Autorun Organizer:

-przyspiesza uruchamianie systemu Windows i poprawia jego wydajność
-sprawdza każdy element autostartu w poszukiwaniu wirusów w ponad 50 programach antywirusowych (wykorzystuje usługę VirustTotal)
-uruchamia najważniejsze programy w pierwszej kolejności
-pokazuje diagram czasu uruchamiania
-możliwość tworzenia nowych zadań (uruchomione zostaną podczas następnego startu systemu)
-włącza, wyłącza i usuwa programy startowe systemu
-zawiesza uruchamianie programów (niedostępne w systemie Windows XP)
-pokazuje wizualny diagram czasu uruchamiania systemu Windows
-posiada dużą szybkość przeszukiwania
Automatycznie wykrywa błędne rekordy
jest programem darmowym.

Program uruchamiamy na prawach administratora

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

DOWNLOAD INFO – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Po pobraniu plik z językiem /.sib/ wrzucamy do folderu Languages

Languages: Dutch, English, French, German, Hungarian, Japanese, Korean, Persian, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian + Chinese (S & T), Indonesian, Italian, Polish.

You may also like...