AvePDF 2023 online

AvePDF

AvePDF to innowacyjna aplikacja internetowa do pełnego zarządzania plikami PDF i dokumentami elektronicznymi online.

Od konwersji do podpisu elektronicznego zarówno organizacje, jak i użytkownicy indywidualni mogą korzystać z ponad 50 narzędzi do obsługi dokumentów. AvePDF oferuje unikalne rozwiązanie w zakresie technologii, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności oraz zaawansowane funkcje, takie jak hiperkompresja, OCR, przeróbka, konwersja PDF/A, skanowanie ze skanera oraz podpis elektroniczny.

Firma ORPALIS, producent AvePDF, zapewnia:
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim
  AvePDF jest w 100% bezpieczny dzięki najsilniejszym technologiom szyfrowania. Kilka poziomów szyfrowania chroni Twoje pliki, więc nikt nie ma do nich dostępu. Po zakończeniu edycji dokumentu możesz ręcznie usunąć go z naszych serwerów. Zapomniałeś to zrobić? Nie martw się! Wszystkie pliki są automatycznie usuwane po 30 minutach.
 • Oszczędzaj czas
  Korzystaj z najszybszych i bardziej zaawansowanych aplikacji PDF dostępnych na rynku. AvePDF działa na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach. Nie musisz niczego instalować. Aplikacja internetowa jest zoptymalizowana i automatycznie dopasowuje się do Twojej ulubionej przeglądarki.
 • Nasze technologie dla lepszego doświadczenia
  Opracowujemy wszystkie silniki AvePDF. W przeciwieństwie do wszystkich naszych konkurentów, mamy pełną kontrolę nad naszymi technologiami, dzięki czemu możesz korzystać z najszybszych i najpotężniejszych narzędzi. AvePDF oferuje profesjonalne funkcje, z których możesz korzystać w pracy.
 • Innowacja u podstaw
  Model ciągłej innowacji, który zapewnia tysiące funkcji. Widżety AvePDF są wysoce innowacyjne i oparte na latach badań i rozwoju. Nasze technologie są używane na całym świecie przez firmy, organizacje, rządy i deweloperów ze wszystkich branż od 2003 roku.
Narzędzia AvePDF podzielone są na kategorie:
 • Konwersja (20 narzędzi)
 • Organizacja (11 narzędzi)
 • Edycja (11 narzędzi)
 • Ochrona (4 narzędzia)
 • Optymalizacja (8 narzędzi)
 • Inne narzędzia (Przeglądarka dokumentów ; Czytaj kody kreskowe).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese, Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...