PDFtodo 2022 online

PDFtodo

PDFtodo to rozwiązanie w chmurze służące do pracy z plikami PDF i innymi dokumentami. Możesz kompresować, dzielić, scalać, obracać, konwertować z formatu PDF do Word, Excel, PowerPoint, Image, HTML i ePub, ale także konwertować inne formaty dokumentów, takie jak Word, Excel, Visio, Project, OneNote, AutoCAD, obrazy do PDF.

Do szyfrowania komunikacji jest używamy protokół HTTPS. Wszystkie dokumenty zostaną usunięte 1 godzinę po przetworzeniu. PDFtodo nigdy nie otworzy żadnego z Twoich dokumentów.

Webtime Corporation /USA/: Kiedy przesyłasz swoje dokumenty, są one przechowywane na naszych serwerach. Używamy protokołu HTTPS do zabezpieczania komunikacji między nami. Pliki są przechowywane na różnych serwerach i nie możemy zagwarantować, że będą na serwerze w określonym kraju. Ważne: wszystkie pliki są przechowywane dopiero po około 1 godzinie od ich przesłania lub wygenerowania. Następnie pliki zostaną trwale usunięte 1 godzinę po przetworzeniu. PDFtodo nie będzie mieć dostępu do Twoich dokumentów.
Dlaczego PDFtodo jest BEZPŁATNE? Po prostu wierzymy, że wszystko, co dobre, powinno być darmowe. Oczywiście nie będziemy sprzeciwiać się, jeśli przekażesz nam pieniądze lub będziesz śledzić niektóre reklamy, które wyświetlamy w naszej witrynie. Ponadto, aby strona pozostała wolna, musimy wyświetlać banery, które naszym zdaniem są niską ceną za wartość, którą PDFtodo dostarcza Tobie i Twoim dokumentom.

Narzędzia PDFtodo zostały podzielone następująco:
  • PDF2PDF: Kompresuj PDF ; Podziel PDF ; Połącz pliki PDF ; Obróć PDF ; Chroń PDF ; Odblokuj PDF ; Usuń strony ; Numery stron.
  • PDF2Docs: PDF do Worda ; PDF do Exela ; PDF do PawerPoint ; PDF do obrazu ; PDF do HTML ; PDF do ePub ; PDF do PDFA ; PDF na tekst.
  • Docs2PDF: Word do PDF ; Excel do PDF ; PowerPoint do PDF ; PowerPoint do Flash ; Projekt do PDF ; Visio do PDF ; AutoCAD do PDF ; Obraz do PDF ; OneNote do PDF ; OneNote do HTML ; OpenOffice do PDF ; OpenOffice na Word.

Każde z narzędzi ma opis, warunki i jak z nim postępować. Wszystko w języku polskim.

Prawa autorskie: ponosisz wyłączną odpowiedzialność za wykorzystywanie materiałów / danych, jeśli nie masz do tego prawa. PDFtodo szanuje prawa autorskie innych osób i oczekujemy, że Ty również je szanujesz.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny, wyświetla reklamy (freeware / adware)

Languages: Czech, English, Finnish, German, Hungarian, Polish, Romanian, Slovak, Serbian.

You may also like...