Backup Start Menu Layout 1.6 portable

Backup Start Menu Layout

Backup Start Menu Layout to bardzo prosta, przenośna, bezpłatna aplikacja do tworzenia kopii zapasowych i przywracania układu menu Start systemu Windows 10. Pozwala na stworzenie wielu profili i przełączanie się pomiędzy nimi. Jak nie potrzebujesz już starszych wersji, możesz je usunąć jednym kliknięciem.

Menu Start systemu Windows 10 umożliwia przypinanie aplikacji, aby były łatwiej dostępne. Możesz je pogrupować i zarządzać rozmiarem kafelków, a także szerokością menu Start. Niezależnie od tego, czy lubisz kafelki, czy nie, możesz znaleźć sposoby na ich dostosowywanie i pracę, aby mieć łatwiejszy dostęp do ulubionych aplikacji. Możesz zmienić rozmiar kafelków, przypiąć je i odpiąć w menu Start lub na ekranie Start. Po poświęceniu tyle czasu na układanie kafelków w menu Start, byłoby irytujące, gdyby coś się z nim stało, uszkodzenie rejestru, instalacja nowej aplikacji lub zła aktualizacja może zmienić rozmieszczenie lub usunąć kafelki w menu Start. Aby uniknąć takiej sytuacji, możesz wykonać kopię zapasową i przywrócić układ menu Start w systemie Windows 10. Może to być również przydatne, jeśli nie chcesz ponownie konfigurować układu menu Start od zera po czystej instalacji systemu Windows 10.

Za pomocą narzędzia Backup Start Menu Layout łatwiej uzyskasz dostęp do ulubionych narzędzi w systemie Windows.

Działa w systemach: Windows 10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Dutch (Nederlands), English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brasil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...