RadioSure, to prosty w obsłudze program do słuchania i nagrywania (nawet z kilku stacji jednocześnie) na dysk internetowych stacji radiowych. Po pierwszym uruchomieniu oferuje nam ponad 17000 stacji radiowych z całego świata, w tym ponad 640 polskich. Możemy oczywiście dodawać nowe stacje i kasować te, które nas nie interesują. Wszystkie podzielone są wg. nazwy, kraju pochodzenia, rodzaju muzyki i języka. Obsługuje większość internetowych formatów – MP3, WMA, Ogg Vorbis, AAC + i tak dalej. RadioSure posiada obsługę UNICODE pozwalając na poprawne wyświetlanie znaków narodowych. Program automatycznie aktualizuje stacje radiowe (wersja darmowa raz w tygodniu). Ma możliwości zmiany skórek.

RadioSure zapewnia płynne słuchanie radia. Główne zasady – powinno być proste, niezawodne i powinno działać.

Info
Jest bardziej rozbudowana, płatna wersja programu, którą można wypróbować przez 48 godzin za darmo. Należy pobrać i zainstalować bezpłatną wersję, a następnie wykorzystać kod rejestracyjny ze strony: LINK (registration code)
Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7,8,10 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 6,28 MB / 10,8 MB )
Info
Po uruchomieniu instalatora RadioSure wyświetli się tablica, czy chcemy zainstalować program normalnie, czy jako portable. Wskazujemy folder przez nas wybrany i mamy wersję portable (odznaczamy Install as Portable).
Pobierz (.paf ) v. 2.2.1042

Języki / Languages: Arabic, Bosnian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazilian), Portuguese (Portugal), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Taiwan, Turkish, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/RadioSure_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/05/RadioSure_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoPAF64-bit,AAC,Audio,MP3,Odtwarzacze,Ogg Vorbis,Radio,RadioSure,RadioSure portable,Unicode,WMA
RadioSure, to prosty w obsłudze program do słuchania i nagrywania (nawet z kilku stacji jednocześnie) na dysk internetowych stacji radiowych. Po pierwszym uruchomieniu oferuje nam ponad 17000 stacji radiowych z całego świata, w tym ponad 640 polskich. Możemy oczywiście dodawać nowe stacje i kasować te, które nas nie interesują....