Citrio to szybka i darmowa przeglądarka stron internetowych zbudowana na kodzie Chromium. Jej podstawową zaletą jest wbudowany inteligentny menadżer pobierania plików z Internetu. Mamy dostęp do wszystkich pobranych plików w dowolnym momencie za pośrednictwem przeglądarki. Potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet do 5 razy.
W Citrio jest wbudowany klient sieci torrent, za pomocą którego można pobierać torrenty bezpośrednio w oknie przeglądarki. Nie potrzeba żadnego dodatkowego oprogramowania.
Program szanuje naszą prywatność i nie gromadzi żadnych danych osobowych. Przeglądarka jest zaprojektowana tak, aby była bezpieczna przed złośliwym oprogramowania i chroniła nas przed phishingiem. Posiada wbudowany dodatek Proxy Citrio, który sprawia, że przełączanie między serwerami proxy jest bardzo proste.
Aplikacja posiada pełne wsparcie dla wszystkich dodatków i rozszerzeń dostępnych w sklepie internetowym Chrome Web Store.
Wykazuje się dobrą wydajnością i krótkim czasem startu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)


Pobierz (64 MB / 224 MB) /.paf ThApps/
Wersja instalacyjna: pobierz
Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan,  Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Marathi, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.
Zrzuty ekrany / Screenshots
citrio_1 citrio_2 citrio_3
https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/09/Citrio_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/09/Citrio_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalPrzeglądarki wwwChromium,Citrio,Internet,Internetowe,przeglądarki internetowe
Citrio to szybka i darmowa przeglądarka stron internetowych zbudowana na kodzie Chromium. Jej podstawową zaletą jest wbudowany inteligentny menadżer pobierania plików z Internetu. Mamy dostęp do wszystkich pobranych plików w dowolnym momencie za pośrednictwem przeglądarki. Potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet do 5 razy. W Citrio jest wbudowany klient sieci torrent,...