Ninja Download Manager – ten menedżer, to nie tylko narzędzie, które znacznie zwiększa prędkość pobierania plików z Internetu, ale również pozwala na wznowienie i restart zatrzymanych lub przerwanych pobrań. Program przyspiesza pobrania przez podział pliku na logiczne części, a każda część pobierana jest za pomocą innego połączenia z serwerem, wynikiem tego jest dużo bardziej niezawodny i szybki sposób na pobieranie plików. Zwiększa prędkości pobierania nawet o 10 razy.
Ninja Download Manager pozwala kontrolować kolejność pobierania plików, a także możliwość rozpoczęcia i zakończenia ich ładowania według harmonogramu. Program umożliwia ustawienie prędkości pobierania i ilość pobieranych plików jednocześnie.
Umożliwia pobieranie plików audio i wideo z takich serwisów jak: YouTube, Vimeo czy SoundCloud (obsługuje 200 innych). Obsługuje metodę “Kopiuj > Wklej”.
Po zakończeniu pracy może niszczyć ściągnięte dane nadpisując je, aby nigdy nie można było ich odzyskać, nawet przy użyciu specjalistycznych narzędzi diagnostycznych.
Programem możemy przekonwertować pobrane pliki wideo do: .AVI, .MOV, .FLV, .WMV, .MPEG i audio do: .MP3 i .WMA.
Automatycznie skanuje wszystkie pobierane pliki za pośrednictwem naszego antywirusa.
Ninja Download Manager możemy zainstalować jako rozszerzenia do przeglądarek: Firefox, Google Chrome i Opera.

Uwaga
Po uruchomieniu program zapyta nas czy chcemy zaktualizować go do najnowszej wersji (jeśli takowa jest). W przypadku wersji portable jest to bezcelowe, gdyż program ściągnie najnowszą wersję instalacyjną.
Program jest cały czas w fazie rozwoju.
Działa w systemach: Windows: XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (23 MB / 68 MB) /.paf.exe ThApps – 32 i 64-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/ Build 45

Rozszerzenia: Firefox ; Google Chrome ; Opera ; Internet Explorer – w zestawie z wersją instalacyjną.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, English, French, Hindi, Hungarian, Indonesian, Persian (Farsi), Polish, Portuguese (Brazilian), Russian, Spanish, Turkish, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/Download_ninja_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/Download_ninja_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery pobieraniaPAFKonwersja,Ninja Download Manager,Ninja Download Manager portable,Pobieranie plików,SoundCloud,Vimeo,Youtube
Ninja Download Manager - ten menedżer, to nie tylko narzędzie, które znacznie zwiększa prędkość pobierania plików z Internetu, ale również pozwala na wznowienie i restart zatrzymanych lub przerwanych pobrań. Program przyspiesza pobrania przez podział pliku na logiczne części, a każda część pobierana jest za pomocą innego połączenia z serwerem,...