Clownfish_for_Skype_icon256Clownfish for Skype jest wtyczką umożliwiającą tłumaczenie tekstu w komunikatorze Skype na różne języki. Obsługuje ponad 50 języków.
Jest to narzędzie dla tych, którzy kontaktują się z osobami z innych krajów. Tłumaczy wiadomości wychodzące, więc odbiorca czyta je w swoim języku. Clownfish for Skype korzysta z usług firmy Google, Babilon, Bing i innych internetowych narzędzi tłumaczących.
Umożliwia używanie słownika do sprawdzania pisowni wiadomości przed ich wysłaniem. Słowniki nie są zawarte w standardowej instalacji, ale są dostępne do pobrania na stronie internetowej dewelopera. Umożliwia czytanie na głos otrzymanych wiadomości, nagrywanie rozmów, wysyłanie wiadomości do kilku odbiorców jednocześnie, a także szyfrowanie wiadomości.
Można skonfigurować aplikację do tłumaczenia przychodzących wiadomości do określonego języka. To może się przydać, gdy nie mamy pewności co do znaczenia pewnego słowa lub frazy.
Program wyposażony jest w dużą liczbę szablonów wiadomości, również okolicznościowych, np. na urodziny.

Działa w systemach: Windows XP /32-bit/, Vista, 7, 8,10 (32 i 64-bit)
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz (928 KB / 1,85 MB) Pobierz /.exe paf online PAppZ/
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Afrikaans, Albanian, Arabic, Armenian, Azerbaijani, Basque, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Filipino, Finnish, French, Galician, Georgian, German, Greek, Haitian, Hebrew, Hindi, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Irish, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Macedonian, Malay, Maltese, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Urdu, Vietnamese, Welsh, Yiddish.

Clownfish_for_Skype_1
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/Clownfish_for_Skype_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/03/Clownfish_for_Skype_icon256-150x150.pngzbymalInternetoweKomunikatoryPAFClownfish for Skype,Clownfish for Skype portable,Skype,translator,Tłumaczenie,tłumaczenie tekstu
Clownfish for Skype jest wtyczką umożliwiającą tłumaczenie tekstu w komunikatorze Skype na różne języki. Obsługuje ponad 50 języków. Jest to narzędzie dla tych, którzy kontaktują się z osobami z innych krajów. Tłumaczy wiadomości wychodzące, więc odbiorca czyta je w swoim języku. Clownfish for Skype korzysta z usług firmy Google, Babilon,...