colors_icon256Aplikacja Colors to próbnik kolorów, który pozwala łatwo wybrać żądany kolor za pomocą różnych palet ułatwiając prace graficzne. Jest również w stanie wybrać kolor z aktualnie wyświetlanej zawartości ekranu i obsługuje wiele różnych modeli kolorów, czyli RGB, HSV, HLS, CMYK.

Dysponuje opcją chowania okna programu w czasie pobierania koloru z ekranu, automatycznie umieszcza kolor do schowka, umożliwia wyświetlanie kodu HTML z symbolem hash (#).

Porównanie wersji Lite i Pro

Działa w systemach XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware – non-commercial)
Aplikacja Colors może być używana i rozpowszechniana TYLKO do celów niekomercyjnych i z informacją o autorze. W celu wykorzystania komercyjnego należy uzyskać na stronie internetowej licencję komercyjną.

Pobierz /.zip/ (1,52 MB / 3,68 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Chinese (Simplified), English, French, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish (Mexico), Spanish (Spain), Swedish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
colors_1 colors_2 colors_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Colors_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/12/Colors_icon256-150x150.pngzbymalInne graficzneCMYK,Colors,Colors portable,HLS,HSV,HTML,próbnik kolorów,RGB
Aplikacja Colors to próbnik kolorów, który pozwala łatwo wybrać żądany kolor za pomocą różnych palet ułatwiając prace graficzne. Jest również w stanie wybrać kolor z aktualnie wyświetlanej zawartości ekranu i obsługuje wiele różnych modeli kolorów, czyli RGB, HSV, HLS, CMYK. Dysponuje opcją chowania okna programu w czasie pobierania koloru z...