Creately 2022 online

Creately

Creately to Twoja wizualna przestrzeń robocza online. Możesz planować, robić burzę mózgów, analizować lub projektować wszystko łącznie. Jest to najprostszy sposób na wizualną współpracę z zespołem. Od szkicowania koncepcji, analizowania procesów po plany burzy mózgów, wykorzystaj diagramy Creately do współpracy wizualnej. Creately ma tysiące profesjonalnie zaprojektowanych szablonów diagramów i miliony przykładów diagramów stworzonych przez naszą społeczność. Wszystko to można skopiować, jako szablon, a Twoje rysunki będą już w połowie gotowe.

Potężny, ale elastyczny w swej istocie Creately może być dostosowany do każdego rodzaju przepływu pracy i łączy się z wieloma popularnymi platformami. Pracuj i współpracuj, jak chcesz. Możliwości programu Creately nie są zoptymalizowane i można je bardzo łatwo dostosować do własnych potrzeb. Od schematów blokowych do technicznych wykresów UML lub adnotacji zrzutu ekranu, rysowania na nim lub szybkiego szkicu Twojego pomysłu.

Fumkcje Creately:
 • Narysuj wszystko. Szybko.
  Prędkość to funkcja. Stwórz szybciej dowolny szkic, koncepcję, analizę i rysuj kreatywnie. Otrzymasz 1000 sztuk inteligentnych kształtów, łatwe skróty do rysowania oraz tematy i style.
 • Współpracuj z kim chcesz.
  -Współpracuj w czasie rzeczywistym lub asynchronicznie z dostępem w dowolnym miejscu.
  -Dodawaj komentarze do dowolny elementów na wizualizacjach, dyskutuj w wydzielonych wątkach.
  -Eksportuj i udostępniaj dokumenty w wielu prostych formatach.
 • Biblioteka 50+ specjalistycznych kształtów.
  -Schematy blokowe – Najszybszy sposób rysowania schematów blokowych. Automatyczne łączenie bloków, linii i dodatkowych ikon.
  -Wykresy organizacji – Dołączaj obrazy i dodawaj niestandardowy tekst, aby zaprojektować dowolny wykres organizacyjny.
  -Sieci IT i AWS – Pełen zestaw kształtów AWS i sieci IT oraz kształtów z bazy danych. Wszystkie kształty są w pełni konfigurowalne.
  -Modele szkieletowe i interfejs użytkownika – Narysuj proste makiety dla aplikacji internetowych, mobilnych i wykresów blokowych.
  -Wykresy UML, ER i DB – Twórz diagramy projektowe o kształtach zgodnych z normami, które są łatwe w edycji. Style połączeń automatycznie dostosowują się do rodzaju łączonych kształtów.
  -Schematy blokowe UI i mapy sytuacyjne – Wiele typów stron, elementów i dekoratorów do rysowania dowolnej mapy lub przepływu UX/UI.
 • Diagramy DFD ; Analizy SWOT ; Mapy myśli ; Wykresy KWL ; Wykresy typu Fishbone ; Tablice historii ; Mapa koncepcyjna ; Schematy blokowe.

Rozwiązania:
-Dla Zespołów Produktowych
-Dla Zespołów Marketingowych
-Dla Zespołów IT
-Dla Działu Kadr i Operacji
-Dla Strategii i Planowania
-Dla Nauczycieli i Szkół.

Creately udostępnia podstawowe konto Free (3 miejsca pracy, 1 folder, liczba kształtów i przechowywanie ograniczone, współpraca podstawowa, import/eksport ograniczony, wsparcie społeczności) oraz płatne z wieloma funkcjami Personal, Team i Enterprise.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Sam kreator („płótno do rysowania”) nie jest przetłumaczony w pełni na język polski.

Languages www: Arabic, Chinese, English, French, Greman, Greek, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...