Defender Control 2.1 portable

Defender Control

Defender Control to małe, przenośne oprogramowanie typu freeware, które umożliwia całkowite wyłączenie programu Windows Defender w systemie Windows 10.

Od wersji Vista program Windows Defender jest dołączany do systemu Windows. Jest to małe oprogramowanie działające w tle, które pomaga chronić komputer przed złośliwym oprogramowaniem, takim jak wirusy, programy szpiegujące i inne. Ochrona przed programami szpiegującymi jest lepsza niż żadna, jest wbudowana i darmowa! Ale … jeśli już używasz antywirusa innej firmy, co zapewnia doskonałą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, Windows Defender prawdopodobnie marnuje cenne zasoby komputera. Również nie ma potrzeby, aby więcej niż jedna aplikacja działała jednocześnie.

Problem ze wszystkimi wersjami programu Defender w systemie Windows Vista i nowszym jest zintegrowany z systemem operacyjnym i instalowany domyślnie bez widocznej lub ukrytej opcji deinstalacji. Wiele osób szuka sposobów na wyłączenie lub usunięcie ich z systemu, ponieważ wolą korzystać z innego oprogramowania, na przykład w systemie Windows 8 i 10 nie można całkowicie wyłączyć programu Windows Defender. Kliknięcie Ustawienia w programie Windows Defender otwiera panel sterowania dla programu. Możesz tymczasowo wyłączyć ochronę programu w czasie rzeczywistym, ale jeśli jest wyłączona przez pewien czas, system Windows włączy ją automatycznie. Nie jest jasne, dlaczego Microsoft podjął decyzję o zmianie zachowania Windows Defender w tym zakresie. Pewne jest jednak to, że denerwuje użytkowników, którzy chcą go trwale wyłączyć na komputerze, na którym pracują.

Dlaczego warto korzystać z programu Defender Control:

-podczas kopiowania dużych danych z komputera na USB lub odwrotnie, wyłączenie Windows Defender może zmniejszyć całkowity czas kopiowania
-może wyniknąć problem między programem Defender i inną aplikacją antywirusową
-niektóre programy antywirusowe proszą użytkownika o ręczne wyłączenie programu Windows Defender
-istnieje szansa, że ​​program Windows Defender włączy się przy każdym uruchomieniu komputera.
-jeśli brakuje Ci zasobów, masz własne metody radzenia sobie ze spyware lub po prostu doszedłeś do wniosku, że Windows Defender nie jest dla Ciebie, możesz chcieć go wyłączyć.

Pobierz Defender Control i rozpakuj go, a następnie uruchom program. Zobaczysz status Windows Defender w oknie programu w następujących kolorach:

  1. Zielony – działa
  2. Czerwony – jest wyłączony
  3. Pomarańczowy – nie może zostać uruchomiony lub ochrona w czasie rzeczywistym jest wyłączona.

UWAGA: czasami program może wymagać odczekania 3-5 sekund na włączenie lub wyłączenie Windows Defender, a w tym czasie może pojawić się interfejs Orange.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Abkhazian, Arabic, Azerbaijani, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, Dutch (Nederlands), English, Estonian, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Persian, Polish, Portuguese (Brazilian), Romanian, Russian, Serbian, Slovenian, Spanish, Swedish, Tajik, Thai, Turkish, Turkmen, Ukrainian, Uzbek, Vietnamese.

You may also like...