Desktop.Calendar.Tray.OK 3.55 portable

Desktop.Calendar.Tray.OK

Desktop.Calendar.Tray.OK to kalendarz pulpitu dla systemu Windows, który staje się pomocny kiedy gubimy się w dniach, a nie mamy żadnego widoku dni kalendarzowych. Jest wygodny w użyciu, nie ingeruje w inne programy i zawsze pozostaje pod ręką. Kalendarz na komputerze jest niezbędnym narzędziem i chociaż system Windows ma dość dobrą aplikację, niektórzy użytkownicy mogą preferować prostsze narzędzie, takie właśnie, jak Desktop.Calendar.Tray.OK.

W tym programie możemy, na przykład, szybko przejść do wybranego miesiąca lub daty i wyświetlić go za pomocą tego narzędzia. Kalendarz pokaże nam różnicę dzienną, gdy klikniemy na konkretną datę, a także ile tygodni i dni pozostało do tej daty. Bardzo przydatny w biurze, jeśli często planujesz spotkania, a głowa jest tak pełna, że ​​nie masz pojęcia, ile dni lub tygodni jest do tej ważnej daty. Bardzo wygodne jest to, że data jest dostępna w krótkim i długim formacie daty, dzięki czemu można z niej łatwo korzystać, kopiując i wklejając do innych programów. Możliwe jest nawigowanie do przyszłych lub poprzednich miesięcy za pomocą dedykowanych strzałek.
Wadami programu jest brak możliwości planowania wydarzeń i brak powiadomień.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Bosnian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Filipino, French, German, Greek, Hindi, Hungarian, Indonesian, Irisch, Italian, Japanese, Korean, Malay, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Spanish, Spanish (Venezuela), Swedish, Telugu, Thai, Ukrainian.

You may also like...