CloneApp 2.15.606 portable

CloneApp

CloneApp to bezpłatne, przenośne i proste narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, które może zaoszczędzić dużo czasu podczas migracji oprogramowania lub ponownej instalacji systemu Windows.
Może właśnie kupiłeś lub zbudowałeś nowy komputer, a może nie dbałeś o swój komputer tak dobrze, jak myślałeś i musisz wykonać czystą instalację. Czysty system jest fajny, ale oznacza również, że resztę weekendu spędzisz na konfigurowaniu wszystkich starych programów, ustawień i poprawek, z których połowy prawdopodobnie zapomniałeś.

Jeśli nie chcesz wykonywać pełnej kopii zapasowej i przywracania, CloneApp tworzy kopię zapasową ustawień najpopularniejszych programów Windows, abyś mógł je przywrócić później.

Uruchom program jako administrator, a lista obsługiwanych aplikacji pojawi się po lewej stronie. Obsługuje wiele znanych programów: 7-Zip, Adobe Photoshop, Adobe Reader, BlueStacks, Classic Shell, GIMP, Google Chrome, Google Earth Pro, IrfanView, JDownloader, Microsoft Office 2010/2013/2016, Vivaldi Browser, VLC media player i różne ustawienia systemu Windows (ulubione, kontakty, ustawienia zapory i folderu sieciowego, menu start i inne).

Chodzi o to, aby wybrać aplikacje, które chcesz zarchiwizować (lub kliknąć „Wybierz zainstalowane”, aby uruchomić pełną kopię zapasową), a następnie kliknąć „Kopia zapasowa” i obserwować, jak tworzone są kopie zapasowe plików, folderów i kluczy rejestru. Domyślnie dane są zapisywane w folderze programu CloneApp. Jeśli zapisujesz dane, jako kopię zapasową, możesz to zmienić – kliknij „Ustawienia” i wybierz miejsce. Później wybierz aplikacje docelowe i kliknij „Przywróć”.

CloneApp obsługuje około 250 różnych programów Windows. Pełną listę można obejrzeć TU

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Plik z językiem cloneapp.locale_pl.lng wrzucamy do folderu cloneapp > Data

Autor spolszczenia: Wujek spamtrash (forum Programy za darmo)

Wtyczki | Motywy | Języki | Dodatki | Ikony mediów

Languages: English + Dutch, French, German, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

You may also like...