DobreKody.pl 1.3.0 add-on

DobreKody

Serwis DobreKody.pl to darmowy agregator kodów rabatowych do tysięcy najlepszych sklepów internetowych – dzięki zastosowaniu automatycznej integracji ze sklepami IAI-Shop.com (teraz IdoSell.com) wszystkie kody w serwisie DobreKody.pl są zawsze aktualne, zweryfikowane i od razu gotowe do wykorzystania za pomocą jednego kliknięcia.

DobreKody.pl to strona dedykowana świadomym konsumentom, którzy oczekują zawsze możliwie najlepszych cen i wiedzą jak je uzyskać. Nie chcemy abyś godzinami szukał kuponów rabatowych, które sklepy gdzieś opublikowały. Na DobreKody.pl zebraliśmy aktualne kody rabatowe dające dostęp do zniżek z tysięcy najlepszych sklepów internetowych. Co ważne, za kody nie pobieramy opłat i prowizji, dzięki czemu cała zniżka trafia do Ciebie. Koniec z długą listą kuponów, które bezskutecznie wpisujesz a one nie chcą działać.

DobreKody.pl to także świetna wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz kody rabatowe wpisując nazwę konkretnego sklepu, kategorii lub produktu. Dzięki niej trafisz do nowych sklepów, w których jeszcze nie miałeś okazji być. Jeśli na przykład chcesz kupić telewizor, wpisz „telewizor” a otrzymasz listę kuponów rabatowych z różnych sklepów, które w danym momencie oferują zniżkę na „telewizor”.

DobreKody.pl stworzyli programiści, na co dzień stojący za platformą sklepów internetowych IdoSell.com. Naszym celem było stworzenie bezpłatnego serwisu, na którym nie musisz się rejestrować, logować czy dołączać do klubu zakupowego, aby skorzystać z zawsze aktualnych rabatów. Serwis stworzyliśmy dla Ciebie, Twoich znajomych, rodziny aby mogli jeszcze szybciej i taniej robić zakupy, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydawać na co tylko chcą.

Kategorie kodów rabatowych na platformie DobreKody.pl:

Ubrania i akcesoria ; Dom i ogród ; Zdrowie i uroda ; Gry i zabawki – Dzieci i niemowlęta ; Pojazdy i części ; Żywność, napoje i tytoń ; Sprzęt sportowy ; Aparaty, kamery i przyrządy optyczne ; Meble ; Elektronika ; Sprzęt ; Sztuka i rozrywka ; Biznes i przemysł ; Artykuły biurowe ; Media ; Torby, walizki i akcesoria podróżne ; Artykuły dla dorosłych ; Artykuły religijne i dewocjonalia ; Zwierzęta i artykuły dla zwierząt.

W serwisie DobreKody.pl umieszczane są informacje o zweryfikowanych i aktualnych kodach rabatowych dostępnych u klientów korzystających z oprogramowania IAI S.A.
Po zainstalowaniu rozszerzenia (dodatku) do przeglądarki Użytkownik serwisu DobreKody.pl będzie otrzymywał informacje o kodach rabatowych bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarki Chrome, w których może być możliwość użycia rozszerzenia: Microsoft Edge, SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…

Languages: Polish

You may also like...