EXARadyo to turecki, darmowy odtwarzacz stacji radiowych stworzony dla systemu Windows w wersji instalacyjnej i przenośnej (portable) bez konieczności instalowania. Aplikacja ta koncentruje się na oferowaniu podstawowych funkcji związanych z odtwarzaniem stacji radiowych z całego świata.
Interfejs użytkownika jest prosty i czytelny, pozwalający na dostęp do stacji radiowych za pomocą jednego kliknięcia. Program oferuje rozbudowaną listę stacji radiowych do wyboru i ma dobry czas reakcji. Oczywiście mamy możliwość dodawania stacji radiowych jakie chcemy słuchać, jak również możemy usuwać pozycje, które nas nie interesują.

Oferuje sterowniki do regulacji głośności i funkcję przechodzenia do stacji poprzedniej lub następnej, posiada wbudowany edytor stacji, gdzie można zmienić nazwę stacji i adres URL, dodać nowy adres URL i modyfikować gatunek muzyczny. Wygląd programu EXARadyo można modyfikować za pomocą wbudowanych skórek.
Niestety w odtwarzaczu brak jest funkcji nagrywania.


Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny: (freeware)
Pobierz (2,65 MB / 4,57 MB) Spolszczenie /PL/ Plik Polish.lng wrzucamy do folderu exaradyo > Lang.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Dutch, English, Germany, Korean, Polish, Spanish, Turkish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/EXARadyo_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/01/EXARadyo_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoEXARadyo,EXARadyo portable,Radio,stacje radiowe
EXARadyo to turecki, darmowy odtwarzacz stacji radiowych stworzony dla systemu Windows w wersji instalacyjnej i przenośnej (portable) bez konieczności instalowania. Aplikacja ta koncentruje się na oferowaniu podstawowych funkcji związanych z odtwarzaniem stacji radiowych z całego świata. Interfejs użytkownika jest prosty i czytelny, pozwalający na dostęp do stacji radiowych za pomocą...