SterJo FileZilla Decryptor, to małe narzędzie, które natychmiast odzyskuje i deszyfruje zapomniane hasła z popularnego klienta FTP, jakim jest program FileZilla.

Narzędzie jest lekkie, nie zużywa dużo zasobów komputera i jest bardzo proste w obsłudze. Interfejs oparty jest na małym oknie, gdzie widać hasła, które zostały odszyfrowane i ma tylko kilka przycisków, takich jak: odszyfrowywanie wszystkich haseł w FileZilla, kopiuj wybrany host, kopiuj nazwę użytkownika, kopiuj hasło czy kopiuj wybrany wiersz.

Program jest przeznaczony do użytku domowego, jak i komercyjnego.

SterJo FileZilla Decryptor odszyfrowuje hasła z programu FileZilla, który przynajmniej jest w wersji 3.10 lub wyżej.

Plik z językiem polskim wrzucamy do folderu “Language”

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (568 KB / 1,58 MB) Spolszczenie /PL/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Arabic, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Macedonian, Polish, Portuguese, Russian, Slovenian, Spanish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/SterJo_FileZilla-Decryptor_icon.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/SterJo_FileZilla-Decryptor_icon-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoFileZilla,Hasła,Odzyskiwanie haseł,SterJo FileZilla Decryptor,SterJo FileZilla Decryptor portable
SterJo FileZilla Decryptor, to małe narzędzie, które natychmiast odzyskuje i deszyfruje zapomniane hasła z popularnego klienta FTP, jakim jest program FileZilla. Narzędzie jest lekkie, nie zużywa dużo zasobów komputera i jest bardzo proste w obsłudze. Interfejs oparty jest na małym oknie, gdzie widać hasła, które zostały odszyfrowane i ma tylko...