Freebie Notes to darmowy program na komputer z systemem Windows, który umożliwia wklejanie notatek z alarmem na pulpit.
Program tworzy nieograniczoną liczbę elektronicznych naklejek. Jest w pełni konfigurowalny, w którym możemy określić datę i godzinę przypomnienia, zmienić domyślny parametr, taki jak rozmiar, tekst, tło i kolor tytułu, pozycja i przejrzystość.
Freebie Notes ma prosty interfejs, który powinien być łatwy do zrozumienia dzięki intuicyjnemu układowi. Program może również ustawić notatki, aby uruchomić różne programy lub adresy URL. Można je wyregulować z osobnej karty.
Notatki mogą być wyświetlane bezpośrednio po utworzeniu lub w pewnych momentach. Można tworzyć notatki o niestandardowych rozmiarach i kolorach oraz ustawić różne typy notatek. Wyświetlaczowi mogą towarzyszyć standardowe okna alarmów dźwiękowych lub dźwięki użytkowników w formacie WAV.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf/ (2,96 MB / 8,08 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Arabic, Bulgarian, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Indonesian, Italian, Korean, Maltese, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Freebie_Notes_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/05/Freebie_Notes_icon256-150x150.pngzbymalNotatkiOrganizeryPAFFreebie Notes,Freebie Notes portable,karteczki na pulpit,Notatki,notatki z alarmem
Freebie Notes to darmowy program na komputer z systemem Windows, który umożliwia wklejanie notatek z alarmem na pulpit. Program tworzy nieograniczoną liczbę elektronicznych naklejek. Jest w pełni konfigurowalny, w którym możemy określić datę i godzinę przypomnienia, zmienić domyślny parametr, taki jak rozmiar, tekst, tło i kolor tytułu, pozycja i przejrzystość. Freebie...