RouteConverter 2.30 portable

RouteConverter

RouteConverter to bezpłatne narzędzie GPS do wyświetlania, edycji, wzbogacania i konwertowania tras, ścieżek i punktów trasy, udostępnione przez Christiana Pescha.

Obsługuje wiele tras w plikach Google Earth, GPX i Garmin MapSource, pozwala wybrać zduplikowane pozycje, aby usunąć je w celu skrócenia ścieżek, umożliwia przesunięcie jednej lub więcej pozycji trasy w górę i w dół. Umożliwia uzupełnianie nazw pozycji i miejsc, używa plików i nazw pozycji, które pasują do wyświetlacza TomTom Rider, używa plików, nazw tras i pozycji, które pasują do wyświetlania mapy i przewodnika Motorrad Tourenplaner, pamięta język, ścieżki, rozmiar i pozycję.

Niektóre funkcje programu RouteConverter:

-działa z trasami, śladami i punktami trasy
-pozwala wyświetlać, edytować i konwertować dane GPS
-obsługuje ponad 80 najpopularniejszych formatów plików GPS (w tym popularne formaty GPX i KML)
-automatycznie wykrywa format pliku
-otwiera pliki, adresy URL (przeciągnij i upuść)
-obsługuje schowek systemowy
-obsługuje różne jednostki.

Za pośrednictwem Internetu możesz skorzystać z aplikacji RouteConverter, aby uzyskać dostęp do dużego wyboru zapisanych tras online, utworzonych przez innych użytkowników. Dzięki temu możesz szybko znaleźć najpiękniejsze wycieczki, niezależnie od tego, czy chcesz jechać rowerem, motocyklem czy samochodem.

Program do poprawnego działania wymaga środowiska wykonawczego Java w systemie. Został napisany dla wersji Java 8 i Java 11. Jeśli używasz starszej wersji, pobierz i zainstaluj najnowszą wersję (Java portable).

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Dla użytkowników urządzeń GPS Columbus istnieje TimeAlbum Pro, który został opracowany wspólnie przez RouteConverter i Columbus: Windows /.exe/

Languages: Arabic, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Ukrainian.

You may also like...