FrostWire 6.7.4 portable / 6.12.0

FrostWire

FrostWire jest aplikacją peer-to-peer (p2p), która umożliwia dzielenie się plikami wybranymi przez nas z innymi użytkownikami połączonymi do sieci BitTorrent.
Oprogramowanie to oparte na kodzie źródłowym LimeWire, FrostWire to wspólny wysiłek wielu twórców oprogramowania open source z całego świata.
Szybkość pobierania aplikacji zależy od połączenia internetowego w domu lub w biurze użytkownika.
Jedną z cech tego klienta jest jego szybkość i dostępność w prawie wszystkich systemach operacyjnych z wersjami dla Windows, Mac OS, Linux i Android.
FrostWire połączy się ze wszystkimi głównymi indeksami BitTorrenta w Internecie i torrentami pobierania wstępnego (przez libtorrent DHT lub przez HTTP, jeśli nie może go znaleźć w DHT), następnie zaindeksuje lokalnie wszystkie dostępne metadane indeksowane przez torrent, gdy użytkownik wyszukuje, lokalny indeks staje się coraz lepszy i daje bogatsze i natychmiastowe wyniki.

Główne funkcje programu FrostWire:

-pełna kompatybilność i praca w systemie operacyjnym zgodnym z Javą
-wszystkie połączenia są szyfrowane za pomocą algorytmu TLS w celu zapewnienia bezpiecznej i niezawodnej pracy
-pracuje z sieciami wymiany plików za pomocą protokołu BitTorrent z obsługą połączeń magnetycznych, UPnP, szyfrowania wymiany danych, obsługą przez DHT
-wewnętrzne wyszukiwanie legalnych torrentów
-możliwość wyszukiwania według artysty, tytułu, gatunku lub innej meta-informacji
-szybkie organizowanie biblioteki mediów
-wbudowany odtwarzacz
-pobieranie z wielu hostów
-integracja z iTunes dla Mac i Windows
-technologia „Ultrapeer”, która zmniejsza wymagania dotyczące przepustowości
-zintegrowany czat
-bezpośrednie połączenie z komputerem
-działa również poprzez firewall
-interfejs dostępny w wielu językach
-i inne.

W przeciwieństwie do większości klientów BitTorrent, FrostWire skupia się na wyszukiwaniu plików i stara się, aby było to tak proste i wygodne, jak to tylko możliwe dla użytkowników.

Instalacja i obsługa programu nie obejmuje licencji na pobieranie lub dzielenie się nieautoryzowanymi treściami.

27 września 2018 r. popularny downloader FrostWire ogłosił, że oficjalnie zakończył rozwój oprogramowania. W rezultacie każdy poprzedni i potencjalny użytkownik będzie musiał znaleźć alternatywę FrostWire, aby móc nadal łatwo pobierać pliki z BitTorrenta.
FrostWire był ulubionym klientem pobierania z sieci BitTorrent. Jednak deweloper oprogramowania przegrał bitwę z Google po tym, jak żądanie DMCA od dostawcy treści spowodowało usunięcie aplikacji na Androida z Sklepu Google Play. Apelowaliśmy do Google i odmówiono nam przywrócenia. Ponieważ znaczna większość użytkowników FrostWire (80 %) korzystała z aplikacji na Androida, strata spowodowała decyzję deweloperów o zaprzestanie rozwoju FrostWire. Ponieważ oprogramowanie zostało oficjalnie wycofane, być może trzeba znaleźć funkcjonalną alternatywę, która nadal działa na systemie Android, a także w innych systemach operacyjnych, takich jak Windows.

Najlepsze alternatywy FrostWire to: BitTorrent, Flud, uTorrent, Vuze, aTorrent, TorrDroid, WeTorrent, Torrent Downloader, zetaTorrent i CatTorrent.

Ostrzeżenie: zawsze używaj VPN z aplikacjami torrentowymi. Więcej szczegółów /EN/: LINK

Chcemy skorzystać z tej okazji i podziękować naszym użytkownikom za wsparcie i życzliwe słowa, które otrzymaliśmy i zachęcamy wszystkich do aktualizacji aplikacji na Androida i komputery bezpośrednio z naszego repozytorium Github lub ze strony SourceForge.

Mamy nadzieję, że ostatecznie zwycięży wolny, nieocenzurowany i zdecentralizowany Internet.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Languages: English, French, German, Polish, Spanish + 40

You may also like...