FrostWire jest aplikacją peer-to-peer (p2p), która umożliwia dzielenie się plikami wybranymi przez nas z innymi użytkownikami połączonymi do sieci BitTorrent.
Oprogramowanie to oparte na kodzie źródłowym LimeWire, FrostWire to wspólny wysiłek wielu twórców oprogramowania open source z całego świata.
Szybkość pobierania aplikacji zależy od połączenia internetowego w domu lub w biurze użytkownika.
Jedną z cech tego klienta jest jego szybkość i dostępność w prawie wszystkich systemach operacyjnych z wersjami dla Windows, Mac OS, Linux i Android.
FrostWire połączy się ze wszystkimi głównymi indeksami BitTorrenta w Internecie i torrentami pobierania wstępnego (przez libtorrent DHT lub przez HTTP, jeśli nie może go znaleźć w DHT), następnie zaindeksuje lokalnie wszystkie dostępne metadane indeksowane przez torrent, gdy użytkownik wyszukuje, lokalny indeks staje się coraz lepszy i daje bogatsze i natychmiastowe wyniki.

Główne funkcje programu FrostWire:
-pełna kompatybilność i praca w systemie operacyjnym zgodnym z Javą
-wszystkie połączenia są szyfrowane za pomocą algorytmu TLS w celu zapewnienia bezpiecznej i niezawodnej pracy
-pracuje z sieciami wymiany plików za pomocą protokołu BitTorrent z obsługą połączeń magnetycznych, UPnP, szyfrowania wymiany danych, obsługą przez DHT
-wewnętrzne wyszukiwanie legalnych torrentów
-możliwość wyszukiwania według artysty, tytułu, gatunku lub innej meta-informacji
-szybkie organizowanie biblioteki mediów
-wbudowany odtwarzacz
-pobieranie z wielu hostów
-integracja z iTunes dla Mac i Windows
-technologia “Ultrapeer”, która zmniejsza wymagania dotyczące przepustowości
-zintegrowany czat
-bezpośrednie połączenie z komputerem
-działa również poprzez firewall
-interfejs dostępny w wielu językach
-i inne.


W przeciwieństwie do większości klientów BitTorrent, FrostWire skupia się na wyszukiwaniu plików i stara się, aby było to tak proste i wygodne, jak to tylko możliwe dla użytkowników.

Instalacja i obsługa programu nie obejmuje licencji na pobieranie lub dzielenie się nieautoryzowanymi treściami.

Działa w systemach: Windows Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)
Pobierz /.zip/ (55 MB / 145 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android

Języki / Languages: English, French, German, Polish, Spanish + 40

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/09/FrostWire_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/09/FrostWire_icon256-150x150.pngzbymalWymiana plików (p2p)Android,BitTorrent,DHT,FrostWire,FrostWire Portable,HTTP,p2p,peer-to-peer,Torrent
FrostWire jest aplikacją peer-to-peer (p2p), która umożliwia dzielenie się plikami wybranymi przez nas z innymi użytkownikami połączonymi do sieci BitTorrent. Oprogramowanie to oparte na kodzie źródłowym LimeWire, FrostWire to wspólny wysiłek wielu twórców oprogramowania open source z całego świata. Szybkość pobierania aplikacji zależy od połączenia internetowego w domu lub w biurze...