GoldenSection Notes jest kompaktowym i łatwym w użyciu notatnikiem przeznaczonym do magazynowania różnych informacji tekstowych i graficznych.
Programem można wykonywać podstawowe funkcje formatowania tekstu: zmiana rozmiaru czcionki i stylu, podkreślenia, kursywa, pogrubienie, marginesy, listy i itp. Utworzone dokumenty można przenieść do dowolnego programu. Dokumenty mogą być zabezpieczone hasłem, aby ograniczyć dostęp do naszych danych.
GoldenSection Notes jest idealnym miejscem do przechowywania praktycznie każdego rodzaju informacji – notatek, przepisów kulinarnych, cytatów, zdjęć, a nawet całych stron internetowych. Używając aplikacji nie trzeba tworzyć wiele plików tekstowych rozrzuconych na dysku twardym i grzebać w nich całymi godzinami w poszukiwaniu ich. To zajmuje nie więcej niż sekundę, aby dostać się do informacji i notatek z tego zrozumiały i łatwo regulowanym systemem Windows Explorer podobny interfejs programu. Program umożliwia korzystanie z funkcji wyszukiwania i drukowania, może być również zintegrowany z ulubionym programem pocztowym i przeglądarką internetową.
Dla komfortu pracy na komputerze program uruchamia się zminimalizowany do zasobnika systemowego.

Uwaga
Program zdobył wiele nagród i wyróżnień. Od 2011 roku przestał być rozwijany, a w 2014 r. firma The Golden Section Labs udostępniła swoje programy za darmo.
Aby używać programu w wersji komercyjnej trzeba wprowadzić klucz licencyjny. Wersja portable, którą można pobrać poniżej, już ma wprowadzony klucz. Natomiast wersję instalacyjną trzeba zarejestrować. Klucze do pobrania są na stronie producenta: LINK
Działa w systemach: Windows: XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 5,11 MB / 8,32 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz (klucze do wersji komercyjnych)
Arabic, Belarusian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
GoldenSection_Notes_1 GoldenSection_Notes_2 GoldenSection_Notes_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/GoldenSection_Notes_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/GoldenSection_Notes_icon256-150x150.pngzbymalNotatkiGoldenSection Notes,GoldenSection Notes portable,Notatki
GoldenSection Notes jest kompaktowym i łatwym w użyciu notatnikiem przeznaczonym do magazynowania różnych informacji tekstowych i graficznych. Programem można wykonywać podstawowe funkcje formatowania tekstu: zmiana rozmiaru czcionki i stylu, podkreślenia, kursywa, pogrubienie, marginesy, listy i itp. Utworzone dokumenty można przenieść do dowolnego programu. Dokumenty mogą być zabezpieczone hasłem, aby ograniczyć...