HDHacker jest małym i prostym narzędziem, które może przeglądać Master Boot Record (MBR) z dysku fizycznego, sektor rozruchowy z dysku logicznego lub dowolny, określony sektor z dowolnego dysku, nawet z dysków wymiennych. Ma możliwość odtworzenia wskazanych sektorów w późniejszym czasie.
HDHacker może być stosowany na przykład do zapisu i odtworzenia konkretnego programu rozruchowego, na przykład, takiego jak LILO (LiLo, skrót od linux loader – program komputerowy pozwalający wybrać i zainicjować system operacyjny po uruchomieniu komputera.
Tworzenie kopii zapasowej MBR i sektora rozruchowego może być również przydatne w celach bezpieczeństwa, ponieważ czasami wirusy mogą wprowadzić zmiany uniemożliwiając uruchomienie systemu operacyjnego lub dostęp do danych osobowych przechowywanych na dysku.
Interfejs narzędzia jest standardowy z dobrze zdefiniowanym układem, w którym można wybrać logiczny lub fizyczny napęd do działania wraz z pierwszym lub niestandardowym sektorem. Ponadto można zapisać sektor do pliku (w formacie DAT), skopiować jego szczegóły do ​​schowka lub zapisać go na dysku.
Program używa bardzo małą ilość CPU i pamięci systemowej nie zakłócając innych aktywnych procesów. Przydatny dla wszystkich użytkowników, którzy chcą tworzyć kopie MBR i sektora rozruchowego lub w przypadku nowej instalacji systemu Windows.
Nie trzeba instalować programu, wystarczy rozpakować pliki w dowolnej lokalizacji na dysku twardym i uruchomić plik wykonywalny lub można przechowywać na dysku flash USB lub podobnym urządzeniu pamięci i uruchomić go na dowolnym komputerze.

Info
Zmiana interfejsu: skopiuj wybrany plik językowy “HDHacker.LNG” do tego samego katalogu, w którym znajduje się program “HDHacker.exe”
Program uruchamiamy na prawach administratora.

Program jest darmowy do użytku osobistego i biznesowego.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (208 KB / 236 KB) Pobierz /.paf PApps/ Spolszczenie /PL/
Brak wersji instalacyjnej
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/HDHacker_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/HDHacker_icon256-150x150.pngzbymalPAFSystemoweHDHacker,HDHacker portable,odzyskiwanie MBR,odzyskiwanie sektora,odzyskiwanie sektora rozruchowego
HDHacker jest małym i prostym narzędziem, które może przeglądać Master Boot Record (MBR) z dysku fizycznego, sektor rozruchowy z dysku logicznego lub dowolny, określony sektor z dowolnego dysku, nawet z dysków wymiennych. Ma możliwość odtworzenia wskazanych sektorów w późniejszym czasie. HDHacker może być stosowany na przykład do zapisu i odtworzenia...