Homedale 1.98 portable

Homedale

Homedale to niewielkie, intuicyjne i przenośne narzędzie służące do monitorowania sieci Wi-Fi. Pomaga użytkownikom monitorować siłę sygnału wielu punktów dostępu WLAN i wyświetlać graficznie wykresy. Korzysta z wykrytych punktów dostępowych za pomocą Google Geolocation /Geolokalizacja Google/ i Mozilla Location Service /Usługa lokalizacji Mozilla/.

Współpracuje z sieciami bezprzewodowymi 802.11a/b/g/n/ac w paśmie częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz z kanałami o szerokości 20, 40, 80 i 160 MHz.
Homedale umożliwi przegląd wszystkich punktów dostępowych z ich mocą sygnału, bezpieczeństwem (WEP/WPA/WPA2), nazwą sieci (SSID), BSSID, dostawcą na podstawie adresu MAC, kanału, obsługiwanych szybkości transmisji danych i wiele innych. Szczegóły z elementów informacji anonsowanych przez punkty dostępu są analizowane i wyświetlane. Możemy również monitorować siłę sygnału wybranych punktów dostępu na wykresie w czasie. Program generuje wykres z informacją o sile sygnału i pozwala wyeksportować go do plików w formacie JPEG, PNG, TIF, GIF i BMP.
Klikając prawym przyciskiem myszy, połączymy i rozłączymy się z punktem dostępu Wi-Fi/WLAN. Niebieska ikona pokazuje aktualnie podłączony punkt dostępu.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (donationware)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Greek, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Ukrainian.

You may also like...