Homedale to niewielkie, intuicyjne i przenośne narzędzie służące do monitorowania sieci Wi-Fi. Pomaga użytkownikom monitorować siłę sygnału wielu punktów dostępu WLAN i wyświetlać graficznie wykresy. Korzysta z wykrytych punktów dostępowych za pomocą Google Geolocation /Geolokalizacja Google/, Mozilla Location Service /Usługa lokalizacji Mozilla/ i Open WLAN Map Service /Usługa sieci WLAN/.
Współpracuje z sieciami bezprzewodowymi 802.11a/b/g/n/ac w paśmie częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz z kanałami o szerokości 20, 40, 80 i 160 MHz.
Homedale umożliwi przegląd wszystkich punktów dostępowych z ich mocą sygnału, bezpieczeństwem (WEP/WPA/WPA2), nazwą sieci (SSID), BSSID, dostawcą na podstawie adresu MAC, kanału, obsługiwanych szybkości transmisji danych i wiele innych. Szczegóły z elementów informacji anonsowanych przez punkty dostępu są analizowane i wyświetlane. Możemy również monitorować siłę sygnału wybranych punktów dostępu na wykresie w czasie. Program generuje wykres z informacją o sile sygnału i pozwala wyeksportować go do plików w formacie JPEG, PNG, TIF, GIF i BMP.
Klikając prawym przyciskiem myszy, połączymy i rozłączymy się z punktem dostępu Wi-Fi/WLAN. Niebieska ikona pokazuje aktualnie podłączony punkt dostępu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (donationware)
Pobierz /.zip/ (1,0 MB / 2,2 MB) Pobierz /.paf.exe joooseng/ v. 1.77
Brak wersji instalacyjnej.

Języki / Languages: English, Polish + ?

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Homedale_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/12/Homedale_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaHomedale,Homedale portable,monitorowanie sieci,siła sygnału,Wi-Fi,WLAN
Homedale to niewielkie, intuicyjne i przenośne narzędzie służące do monitorowania sieci Wi-Fi. Pomaga użytkownikom monitorować siłę sygnału wielu punktów dostępu WLAN i wyświetlać graficznie wykresy. Korzysta z wykrytych punktów dostępowych za pomocą Google Geolocation /Geolokalizacja Google/, Mozilla Location Service /Usługa lokalizacji Mozilla/ i Open WLAN Map Service /Usługa sieci...