ImageShack Uploader to program pomagający nam w dodawaniu zdjęć na konto utworzone w serwisie ImageShack – strona internetowa oferująca niegdyś darmowy, a od 17 stycznia 2014 płatny hosting grafiki.

Trzeba zalogować się w serwisie i można przesyłać pliki. ImageShack Uploader obsługuje pliki graficzne i filmy (JPG, PNG, GIF, TIF, BMP lub SWF). Obrazy w postaci plików BMP i TIF są automatycznie zmieniane do formatu PNG. Maksymalna wielkość pliku to 5 MB.

Wszystko jest przechowywane na serwerach ImageShack do momentu likwidacji swojej strony i konta. Program ma bardzo prosty interfejs. Jest możliwość przesyłania kilku zdjęć równocześnie.

Uwaga: program nie sprawdzony, czy działa, od kiedy serwis ImageShack stał się płatny.

Działa w systemach: Windows 2000,XP,2003,Vista,2008,7
Licencja: bezpłatny (freeware)

Strona domowa

Pobierz /.paf / (7,77 MB / 26,5 MB)

Języki: Arabic, Chinese, Dutch, English, French, Hungarian, Italian, Latvian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish.

ImageShack_Uploader_1ImageShack_Uploader_2
https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/11/ImageShack_Uploader_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/11/ImageShack_Uploader_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalDyski internetowePAFBMP,GIF,ImageShack,ImageShack Uploader,ImageShack Uploader portable,Internetowe,JPG,PNG,Pobieranie plików,TIF
ImageShack Uploader to program pomagający nam w dodawaniu zdjęć na konto utworzone w serwisie ImageShack - strona internetowa oferująca niegdyś darmowy, a od 17 stycznia 2014 płatny hosting grafiki. Trzeba zalogować się w serwisie i można przesyłać pliki. ImageShack Uploader obsługuje pliki graficzne i filmy (JPG, PNG, GIF, TIF, BMP...